SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 S A N A s.r.o.

  • IČO36181188
  • DIČ2021366281
  • NACE8621 · Čin.všeob.lekár.praxe

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Levoča, SK. Pôsobí v odvetví Čin.všeob.lekár.praxe, 15 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 192k € Zisk 47k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
192k €
↗ +6.3% YoY
EBITDA · 2025
87k €
Čistý zisk · 2025
47k €
Aktíva spolu
242k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
15
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 281k 563k 853k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 192k € 87k € 47k € 242k € RUZ závierka
2024 180k € 96k € 72k € 249k € RUZ závierka
2023 161k € 94k € 67k € 133k € RUZ závierka
2022 148k € 83k € 39k € 247k € RUZ závierka
2021 775k € 253k € 183k € 263k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby192 tis. €180 tis. €161 tis. €148 tis. €775 tis. €179 tis. €
EBITDA87 tis. €96 tis. €94 tis. €83 tis. €253 tis. €70 tis. €
EBITDA marža45.5 %53.5 %58.2 %56.4 %32.6 %39.2 %
Čistý zisk47 tis. €72 tis. €67 tis. €39 tis. €183 tis. €38 tis. €
Aktíva spolu242 tis. €249 tis. €133 tis. €247 tis. €263 tis. €67 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miriama Koščová
Od 2020-10-22
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Karina Hosová
Od 2020-10-22
MK
Konateľ
MUDr. Karina Hosová
Od 2020-10-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Zuzana Koščová Konateľ 2011-04-19
MUDr. Zuzana Koščová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-03-18
Ing. Miriama Koščová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-06-15 2020-10-21
MUDr. Karina Koščová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-06-15 2020-10-21
MUDr. Zuzana Koščová Konateľ 2011-04-19 2017-06-12
Miriama Koščová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-03-18 2011-06-14
MUDr. Miron Koščo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-03-18 2020-10-21
Mgr. Štefánia Harmaňošová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-01-22 2004-03-17
MUDr. Elena Dugasová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-01-22 2004-03-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Karina Hosová
od 2020-12-01
Miriama Koščová
od 2020-12-01
Zuzana Koščová
od 2020-12-01
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
S A N A s.r.o.RPO
Sídlo
Nám. Majstra Pavla 38
Vznik
1998-01-22 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36181188RPO
DIČ
2021366281FS
NACE
8621 · Čin.všeob.lekár.praxe
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Levoča
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
15 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-10-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-12-04 Ministerstvo zdravotníctva SR Zmluva o spolupráci 34k €
2025-10-07 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-04-30 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-03-31 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-01-31 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
S A N A s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36181188/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36181188/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36181188",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →