SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 L & Š, s.r.o.
- IČO36555720
- DIČ2021299379
- IČ DPHSK2021299379
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 25 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
26.14 mil. €
Zisk 160k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
26.14mil. €
↗ +3.3% YoY
EBITDA · 2024
595k €
Čistý zisk · 2024
160k €
Aktíva spolu
9.13mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
25
Σ 164k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 26.14 mil. € | 595k € | 160k € | 9.13 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 25.31 mil. € | 647k € | 160k € | 8.61 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 25.07 mil. € | 498k € | 44k € | 8.71 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 23.57 mil. € | 550k € | 111k € | 8.64 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 24.42 mil. € | 527k € | 69k € | 8.6 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 26.14 M € | 25.31 M € | 25.07 M € | 23.57 M € | 24.42 M € | 20.88 M € |
| EBITDA | 595 tis. € | 647 tis. € | 498 tis. € | 550 tis. € | 527 tis. € | 475 tis. € |
| EBITDA marža | 2.3 % | 2.6 % | 2 % | 2.3 % | 2.2 % | 2.3 % |
| Čistý zisk | 160 tis. € | 160 tis. € | 44 tis. € | 111 tis. € | 69 tis. € | 33 tis. € |
| Aktíva spolu | 9.13 M € | 8.61 M € | 8.71 M € | 8.64 M € | 8.60 M € | 9.59 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ML
Konateľ
Mária Lipovská
RŠ
Konateľ
Romana Ševčíková
JL
Konateľ
Ján Lipovský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Roman Ševčík | Konateľ | 2003-12-02 | — |
| Ján Lipovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-08-21 | 2019-05-13 |
| Roman Ševčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-08-21 | 2019-05-13 |
| Alžbeta Ševčíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-04-15 | 2019-05-13 |
| Ján Lipovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-04-15 | 2008-08-20 |
| Ľudovít Lipovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-04-15 | 2008-08-20 |
| Roman Ševčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-04-15 | 2008-08-20 |
| Ján Lipovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-12-02 | 2004-04-14 |
| Ján Lipovský | Konateľ | 2003-12-02 | 2008-08-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Mário Ševčík
Romana Ševčíková
Roman Ševčík
Ján Lipovský
Roman Ševčík
Alžbeta Ševčíková
Ján Lipovský
Roman Ševčík
Alžbeta Ševčíková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
L & Š, s.r.o.RPO
Sídlo
Novozámocká 199
Vznik
2003-12-02 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36555720RPO
DIČ
2021299379FS
IČ DPH
SK2021299379 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
Web
IBAN
SK2411000000002929841422FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-12-17 | Mesto Nitra | Kúpna zmluva | 25k € |
| 2023-01-27 | Fakultná nemocnica Nitra | Dodatok č.1 k Rámcovej kúpnej zmluve č. 546/2022 | 22k € |
| 2022-05-16 | Fakultná nemocnica Nitra | Rámcová Kúpna zmluva | 19k € |
| 2014-11-26 | Archeologický ústav Slovenská akadémia vied | Kúpna zmluva | 19k € |
| 2024-12-17 | Mesto Nitra | Kúpna zmluva | 16k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
L & Š, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36555720/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36555720/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36555720", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →