AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 PartnerLand, a.s.

  • IČO44243537
  • DIČ2022631105
  • IČ DPHSK2022631105
  • NACE5320 · Ost.poštové služby

Akciová spoločnosť, registrovaná 2008, so sídlom v Nitra - Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Ost.poštové služby.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 113k € Zisk 7 847 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
113k €
↘ -47.0% YoY
EBITDA · 2024
73k €
Čistý zisk · 2024
7 847 €
Aktíva spolu
916k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 77k 155k 234k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 113k € 73k € 7 847 € 916k € RUZ závierka
2023 213k € 40k € 2 017 € 927k € RUZ závierka
2022 170k € 32k € 8 460 € 798k € RUZ závierka
2021 31k € 19k € 9 727 € 779k € RUZ závierka
2020 88k € 26k € 16k € 590k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby113 tis. €213 tis. €170 tis. €31 tis. €88 tis. €16 tis. €
EBITDA73 tis. €40 tis. €32 tis. €19 tis. €26 tis. €9 tis. €
EBITDA marža65 %18.8 %18.9 %60.9 %29.6 %56.3 %
Čistý zisk8 tis. €2 tis. €8 tis. €10 tis. €16 tis. €9 tis. €
Aktíva spolu916 tis. €927 tis. €798 tis. €779 tis. €590 tis. €284 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DL
Člen dozorného orgánu
Daniela Lipovská
Od 2016-03-22
ĽL
Člen dozorného orgánu
Ľudovít Lipovský
Od 2016-03-22
ML
člen
Mária Lipovská
Od 2009-02-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ján Lipovský predseda 2008-06-27
Mgr. Eva Bilicová Člen dozorného orgánu 2008-06-27
Dušan Žibritovský Člen dozorného orgánu 2009-02-26 2016-03-22
Dušan Žibritovský Člen dozorného orgánu 2009-02-26 2017-02-03
Pavol Žibritovský Člen dozorného orgánu 2009-02-26 2016-03-22
Pavol Žibritovský Člen dozorného orgánu 2009-02-26 2017-02-03
Mária Bilicová člen 2008-06-27 2009-02-26
Mária Bilicová člen 2008-06-27 2009-03-19
Milan Hutkai Člen dozorného orgánu 2008-06-27 2009-02-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PartnerLand, a.s.RPO
Sídlo
Borová 2848/24
Vznik
2008-06-27 · 18 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
44243537RPO
DIČ
2022631105FS
IČ DPH
SK2022631105 · aktívneFS
NACE
5320 · Ost.poštové služby
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra - Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK1783700000006161237778FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PartnerLand, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44243537/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44243537/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44243537",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →