SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FERROTECH MasterCraft, s.r.o.
- IČO36549380
- DIČ2020145336
- IČ DPHSK2020145336
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Strekov, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 91/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
891k €
↗ +1.7% YoY
EBITDA · 2024
67k €
Čistý zisk · 2024
21k €
Aktíva spolu
699k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 30 €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 891k € | 67k € | 21k € | 699k € | RUZ závierka |
| 2023 | 876k € | 37k € | 1 419 € | 691k € | RUZ závierka |
| 2022 | 775k € | 11k € | -21k € | 761k € | RUZ závierka |
| 2021 | 708k € | 32k € | 1 593 € | 700k € | RUZ závierka |
| 2020 | 974k € | 37k € | 9 393 € | 555k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 891 tis. € | 876 tis. € | 775 tis. € | 708 tis. € | 974 tis. € | 674 tis. € |
| EBITDA | 67 tis. € | 37 tis. € | 11 tis. € | 32 tis. € | 37 tis. € | 25 tis. € |
| EBITDA marža | 7.5 % | 4.2 % | 1.4 % | 4.5 % | 3.8 % | 3.6 % |
| Čistý zisk | 21 tis. € | 1 tis. € | -21 tis. € | 2 tis. € | 9 tis. € | -5 tis. € |
| Aktíva spolu | 699 tis. € | 691 tis. € | 761 tis. € | 700 tis. € | 555 tis. € | 531 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ZI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zoltán Izsák
ZI
Konateľ
Zoltán Izsák
ZI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zoltán Izsák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Zoltán Izsák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-28 | 2004-06-14 |
| Zoltán Papp | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-28 | 2004-06-14 |
| Gyula Schauer | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-11-22 | 2004-05-27 |
| Zoltán Izsák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-11-22 | 2004-05-27 |
| Zoltán Papp | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-11-22 | 2004-05-27 |
| Csaba Láposi | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-09-17 | 2002-11-21 |
| Gyula Schauer | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-09-17 | 2002-11-21 |
| Zoltán Izsák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-09-17 | 2002-11-21 |
| Zoltán Izsák | Konateľ | 2002-09-17 | 2022-04-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Zoltán Izsák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
FERROTECH MasterCraft, s.r.o.RPO
Sídlo
Obchodná 741
Vznik
2002-09-17 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36549380RPO
DIČ
2020145336FS
IČ DPH
SK2020145336 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Strekov
Krajina
SK
IBAN
SK1211000000002924830812FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-06-20 | Obec Bajč | Zmluva o prenájme reklamnej plochy | 30 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FERROTECH MasterCraft, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36549380/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36549380/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36549380", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →