SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Vinárstvo Izsák, s.r.o.
- IČO48080080
- DIČ2120036413
- IČ DPHSK2120036413
- NACE0121 · Pestov.hrozna
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Strekov, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.hrozna, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
29k €
Zisk 2 975 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
29k €
↘ -43.5% YoY
EBITDA · 2024
13k €
Čistý zisk · 2024
2 975 €
Aktíva spolu
274k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 2 663 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
38 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
88
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 29k € | 13k € | 2 975 € | 274k € | RUZ závierka |
| 2023 | 52k € | 26k € | 17k € | 284k € | RUZ závierka |
| 2022 | 21k € | -5 023 € | -16k € | 264k € | RUZ závierka |
| 2021 | 18k € | 5 176 € | -9 301 € | 286k € | RUZ závierka |
| 2020 | 4 014 € | 434 € | -14k € | 297k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 29 tis. € | 52 tis. € | 21 tis. € | 18 tis. € | 4 tis. € | 61 tis. € |
| EBITDA | 13 tis. € | 26 tis. € | -5 tis. € | 5 tis. € | 434 € | 15 tis. € |
| EBITDA marža | 43.6 % | 50.5 % | -23.7 % | 28.2 % | 10.8 % | 25 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 17 tis. € | -16 tis. € | -9 tis. € | -14 tis. € | 813 € |
| Aktíva spolu | 274 tis. € | 284 tis. € | 264 tis. € | 286 tis. € | 297 tis. € | 319 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ZI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zoltán Izsák
ZI
Konateľ
Zoltán Izsák
ZI
Konateľ
Zoltán Izsák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Zoltán Izsák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-03-10 | 2022-05-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Zoltán Izsák
Zoltán Izsák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Vinárstvo Izsák, s.r.o.RPO
Sídlo
741
Vznik
2015-03-10 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48080080RPO
DIČ
2120036413FS
IČ DPH
SK2120036413 · aktívneFS
NACE
0121 · Pestov.hrozna
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Strekov
Krajina
SK
IBAN
SK5211000000002942000935FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-08-03 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 042NR080080 | 126k € |
| 2021-05-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | DOHODA číslo: 21/17/054/28 o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci ,,Projektu na podporu zamestnávania uchádzačov o zamestnanie v odvetví poľnohospodárstva“ | 2 663 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Vinárstvo Izsák, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/48080080/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/48080080/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "48080080", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →