🇸🇰 MOLY, spol. s r.o.
- IČO36547557
- DIČ2020154026
- IČ DPHSK2020154026
- NACE6831 · Realitné kancelárie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Realitné kancelárie.
Rizikový profil na prvý pohľad.
Risk signály cez 10 kontrol.
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Päť rokov finančných výkazov.
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 610k € | 70k € | 35k € | 426k € | RUZ závierka |
| 2024 | 928k € | 239k € | 177k € | 500k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.05 mil. € | 361k € | 252k € | 888k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.13 mil. € | 107k € | 72k € | 961k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.04 mil. € | 94k € | 60k € | 849k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 610 tis. € | 928 tis. € | 1.05 M € | 1.13 M € | 1.04 M € | 1.04 M € |
| EBITDA | 70 tis. € | 239 tis. € | 361 tis. € | 107 tis. € | 94 tis. € | 96 tis. € |
| EBITDA marža | 11.5 % | 25.8 % | 34.5 % | 9.5 % | 9.1 % | 9.2 % |
| Čistý zisk | 35 tis. € | 177 tis. € | 252 tis. € | 72 tis. € | 60 tis. € | 55 tis. € |
| Aktíva spolu | 426 tis. € | 500 tis. € | 888 tis. € | 961 tis. € | 849 tis. € | 1.05 M € |
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Anna Molčanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-02-19 | 2022-05-22 |
| Ing. Anna Molčanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-03 | 2019-02-18 |
| Ing. Ivan Molčan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-03 | 2022-05-22 |
| Ing. Anna Molčanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-05-21 | 2009-11-02 |
| Ing. Anna Molčanová | Konateľ | 2002-05-21 | 2019-02-18 |
| Ing. Ivan Molčan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-05-21 | 2009-11-02 |
| Ing. Ivan Molčan | Konateľ | 2002-05-21 | 2024-04-30 |
| Ing. Ivan Molčan | Konateľ | 2002-05-21 | 2024-05-14 |
| Ing. Ivan Molčan | Konateľ | 2002-05-21 | 2022-05-22 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
Identifikátory cez 13 polí.
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Zákon →
Posledné regulačné a OV záznamy.
Celá firma jedným requestom.
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36547557/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36547557", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.