SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 B O D I M E X , spol. s r.o.

  • IČO00686182
  • DIČ2020315957
  • IČ DPHSK2020315957
  • NACE6831 · Realitné kancelárie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1990, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Realitné kancelárie.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
238k €
↗ +8.3% YoY
EBITDA · 2025
114k €
Čistý zisk · 2025
74k €
Aktíva spolu
254k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
1990
· 36 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 19 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 86k 172k 261k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 238k € 114k € 74k € 254k € RUZ závierka
2024 219k € 29k € 2 816 € 152k € RUZ závierka
2023 193k € 49k € 11k € 178k € RUZ závierka
2022 156k € 24k € 123 € 221k € RUZ závierka
2021 152k € 18k € 39 € 194k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby238 tis. €219 tis. €193 tis. €156 tis. €152 tis. €160 tis. €
EBITDA114 tis. €29 tis. €49 tis. €24 tis. €18 tis. €11 tis. €
EBITDA marža48.1 %13.1 %25.4 %15.7 %11.6 %6.7 %
Čistý zisk74 tis. €3 tis. €11 tis. €123 €39 €177 €
Aktíva spolu254 tis. €152 tis. €178 tis. €221 tis. €194 tis. €194 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Konateľ
Ing. Martin Bodiš
Od 2016-12-16
IM
Konateľ
Ing. Mgr. Miloš Bodiš, PhD.
Od 2016-12-16
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Bodiš
Od 2017-01-19
Do 2019-06-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Mgr. Miloš Bodiš, PhD. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-01-19 2019-06-11
Ing. Miloš Bodiš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-04-30 2017-01-18
Ing. Miloš Bodiš Konateľ 1999-04-26 2020-12-01
Ing. Miloš Bodiš Konateľ 1999-04-26 2021-01-19
Ing. Miloš Bodiš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-04-26 2004-04-29
Ing. Miloš Bodiš Konateľ 1990-08-09 1999-04-25
Ing. Miloš Bodiš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1990-08-09 1999-04-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
B O D I M E X , spol. s r.o.RPO
Sídlo
Miletičova 3/a
Vznik
1990-08-09 · 36 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
00686182RPO
DIČ
2020315957FS
IČ DPH
SK2020315957 · aktívneFS
NACE
6831 · Realitné kancelárie
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK8502000000000066602012FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-05-19 Bratislavská teplárenská, a.s. Kúpna zmluva 683 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
B O D I M E X , spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/00686182/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/00686182/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "00686182",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →