SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 JANYTRANS, s.r.o.

  • IČO36499056
  • DIČ2021898758
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Šarišské Michaľany, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 58/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2022 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2022
19k €
Čistý zisk · 2022
0 €
Aktíva spolu
759k €
Zamestnanci
0
Kredit
C· 58/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
58 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 53k 106k 160k 2018 2019 2020 2021 2022
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2022 19k € 0 € 759k € RUZ závierka
2021 40k € 1 310 € -1 034 € 374k € RUZ závierka
2020 56k € 6 117 € -8 039 € 367k € RUZ závierka
2019 45k € -1 306 € -27k € 378k € RUZ závierka
2018 145k € 8 667 € -20k € 417k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202220212020201920182017
Tržby40 tis. €56 tis. €45 tis. €145 tis. €253 tis. €
EBITDA19 tis. €1 tis. €6 tis. €-1 tis. €9 tis. €26 tis. €
EBITDA marža3.2 %10.9 %-2.9 %6 %10.3 %
Čistý zisk0 €-1 tis. €-8 tis. €-27 tis. €-20 tis. €-11 tis. €
Aktíva spolu759 tis. €374 tis. €367 tis. €378 tis. €417 tis. €452 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JS
Konateľ
Ján Straka ml.
Od 2018-01-01
JS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Straka ml.
Od 2005-08-18
JS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Straka st.
Od 2005-08-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ján Straka Konateľ 2004-11-03
Ján Straka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-11-03 2005-08-17
Ján Straka Konateľ 2004-11-03 2017-06-20
Ján Straka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-11-03 2005-08-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JANYTRANS, s.r.o.RPO
Sídlo
Jarková 269/17
Vznik
2004-11-03 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36499056RPO
DIČ
2021898758FS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Šarišské Michaľany
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-07-09 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda číslo: 20/37/54E/5676 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JANYTRANS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36499056/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36499056/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36499056",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →