SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 JASA, s.r.o.

  • IČO35949813
  • DIČ2022043881
  • IČ DPHSK2022043881
  • NACE4643 · Veľkoobch.s dom.el.zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s dom.el.zar..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 84k € Zisk -8 173 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
84k €
↘ -20.9% YoY
EBITDA · 2024
-5 255 €
Čistý zisk · 2024
-8 173 €
Aktíva spolu
109k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 53k 105k 159k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 84k € -5 255 € -8 173 € 109k € RUZ závierka
2023 107k € 3 514 € 1 274 € 118k € RUZ závierka
2022 145k € 2 751 € 786 € 131k € RUZ závierka
2021 82k € -2 376 € -4 421 € 106k € RUZ závierka
2020 128k € 20k € 17k € 113k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby84 tis. €107 tis. €145 tis. €82 tis. €128 tis. €196 tis. €
EBITDA-5 tis. €4 tis. €3 tis. €-2 tis. €20 tis. €3 tis. €
EBITDA marža-6.2 %3.3 %1.9 %-2.9 %15.3 %1.5 %
Čistý zisk-8 tis. €1 tis. €786 €-4 tis. €17 tis. €-9 tis. €
Aktíva spolu109 tis. €118 tis. €131 tis. €106 tis. €113 tis. €119 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Straka
Od 2022-05-24
JS
Konateľ
Ján Straka
Od 2005-08-10
JS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Straka
Od 2014-10-09
Do 2022-05-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ján Straka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-08-10 2014-10-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Straka
od 2017-04-07 · do 2022-05-06
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JASA, s.r.o.RPO
Sídlo
Hrachová 16
Vznik
2005-08-10 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35949813RPO
DIČ
2022043881FS
IČ DPH
SK2022043881 · aktívneFS
NACE
4643 · Veľkoobch.s dom.el.zar.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4811000000002623828882FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JASA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35949813/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35949813/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35949813",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →