SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MSM - Pack, s.r.o. Prešov
- IČO36496669
- DIČ2021879794
- IČ DPHSK2021879794
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 10 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
B · 74/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
101k €
Zisk 3 366 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
101k €
↗ +361.4% YoY
EBITDA · 2025
7 689 €
Čistý zisk · 2025
3 366 €
Aktíva spolu
30k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
10
Σ 1.11 mil. €
Kredit
B· 74/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
20k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
B
74 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101k € | 7 689 € | 3 366 € | 30k € | RUZ závierka |
| 2024 | 22k € | 6 650 € | 2 266 € | 66k € | RUZ závierka |
| 2023 | 316k € | 12k € | 7 507 € | 64k € | RUZ závierka |
| 2022 | 108k € | 11k € | -8 058 € | 38k € | RUZ závierka |
| 2021 | 189k € | 20k € | 193 € | 117k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 101 tis. € | 22 tis. € | 316 tis. € | 108 tis. € | 189 tis. € | 256 tis. € |
| EBITDA | 8 tis. € | 7 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 20 tis. € | 34 tis. € |
| EBITDA marža | 7.6 % | 30.5 % | 3.8 % | 10 % | 10.4 % | 13.4 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 2 tis. € | 8 tis. € | -8 tis. € | 193 € | 14 tis. € |
| Aktíva spolu | 30 tis. € | 66 tis. € | 64 tis. € | 38 tis. € | 117 tis. € | 97 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miriam Majdáková
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Michal Majdák
IM
Konateľ
Ing. Miriam Majdáková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Michal Majdák | Konateľ | 2004-08-18 | — |
| Mgr. Michal Majdák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-10-24 | 2022-05-21 |
| Ing. Miriam Majdáková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-08-18 | 2022-05-21 |
| Ing. Miriam Majdáková | Konateľ | 2004-08-18 | 2017-06-20 |
| Michal Majdák | Konateľ | 2004-08-18 | 2017-06-20 |
| Michal Majdák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-08-18 | 2019-10-23 |
| Michal Majdák | Konateľ | 2004-08-18 | 2019-10-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Michal Majdák
Miriam Majdáková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MSM - Pack, s.r.o. PrešovRPO
Sídlo
Sabinovská 15
Vznik
2004-08-18 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36496669RPO
DIČ
2021879794FS
IČ DPH
SK2021879794 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK7811000000002623796526FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-05-25 | Obec Rožkovany | Zmluva o dielo | 319k € |
| 2025-03-13 | Obec Abranovce, Abranovce 25 | Zmluva o dielo | 235k € |
| 2026-01-30 | Obec Orlov | Zmluva o dielo | 226k € |
| 2024-03-22 | Obec Orlov | Zmluva o dielo | 180k € |
| 2025-12-10 | Obec Abranovce, Abranovce 25 | Zmluva o dielo | 151k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MSM - Pack, s.r.o. Prešov nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36496669/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36496669/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36496669", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →