SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 VAN - Svidník, s.r.o.
- IČO31668241
- DIČ2020526860
- IČ DPHSK2020526860
- NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Svidník, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so šp.tov., 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 91/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
146k €
Zisk 5 906 €
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
146k €
↗ +9.4% YoY
EBITDA · 2024
51k €
Čistý zisk · 2024
5 906 €
Aktíva spolu
621k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 106k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 146k € | 51k € | 5 906 € | 621k € | RUZ závierka |
| 2023 | 134k € | 48k € | 12k € | 421k € | RUZ závierka |
| 2022 | 162k € | -35k € | -56k € | 390k € | RUZ závierka |
| 2021 | 132k € | 27k € | 5 738 € | 369k € | RUZ závierka |
| 2020 | 211k € | 38k € | 14k € | 372k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 146 tis. € | 134 tis. € | 162 tis. € | 132 tis. € | 211 tis. € | 219 tis. € |
| EBITDA | 51 tis. € | 48 tis. € | -35 tis. € | 27 tis. € | 38 tis. € | 82 tis. € |
| EBITDA marža | 35.1 % | 35.9 % | -21.7 % | 20.4 % | 17.9 % | 37.5 % |
| Čistý zisk | 6 tis. € | 12 tis. € | -56 tis. € | 6 tis. € | 14 tis. € | 48 tis. € |
| Aktíva spolu | 621 tis. € | 421 tis. € | 390 tis. € | 369 tis. € | 372 tis. € | 388 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Konateľ
Ing. arch. Stanislav Cehelský
IM
Konateľ
Ing. Miriam Majdáková
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miriam Majdáková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. arch. Stanislav Cehelský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-04-29 | 2026-01-09 |
| Ing. arch. Stanislav Cehelský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-10-14 | 2022-04-28 |
| Ing. Miriam Majdáková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-10-14 | 2022-05-21 |
| Stanislav Cehelský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-22 | 2013-08-14 |
| Stanislav Cehelský | Konateľ | 2004-07-20 | 2013-08-14 |
| Stanislav Cehelský | Konateľ | 2004-07-20 | 2013-08-02 |
| Ing. Ladislav Lazár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-10 | 2004-07-21 |
| Ing. Rastislav Haščák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-10 | 2004-07-21 |
| Stanislav Cehelský | Konateľ | 2004-07-10 | 2004-07-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Stanislav Cehelský
Miriam Majdáková
Stanislav Cehelský
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
VAN - Svidník, s.r.o.RPO
Sídlo
Festivalova 802/9
Vznik
1993-03-03 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31668241RPO
DIČ
2020526860FS
IČ DPH
SK2020526860 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Svidník
Krajina
SK
IBAN
SK0202000000001102844612FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-07-31 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 042PO510074 | 106k € |
| 2014-08-18 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu XXI/B „Podpora vytvárania pracovných miest -3“ podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z.z. | 5 711 € |
| 2018-01-29 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov | Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa v rámci NP Praxou k zamestnaniu | 4 194 € |
| 2025-01-23 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 2080/24 | 0 € |
| 2020-07-06 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VAN - Svidník, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31668241/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31668241/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31668241", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →