SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DATAPRESS, s.r.o.
- IČO36493384
- DIČ2021818865
- IČ DPHSK2021818865
- NACE1812 · Iná tlač
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Iná tlač.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
2 606 €
Zisk -1 791 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2 606 €
↗ +23.9% YoY
EBITDA · 2025
684 €
Čistý zisk · 2025
-1 791 €
Aktíva spolu
2 389 €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 606 € | 684 € | -1 791 € | 2 389 € | RUZ závierka |
| 2024 | 2 104 € | 1 526 € | -935 € | 99k € | RUZ závierka |
| 2023 | 57k € | 13k € | 8 578 € | 122k € | RUZ závierka |
| 2022 | 90k € | 17k € | 13k € | 119k € | RUZ závierka |
| 2021 | 29k € | 3 783 € | 3 144 € | 109k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3 tis. € | 2 tis. € | 57 tis. € | 90 tis. € | 29 tis. € | 35 tis. € |
| EBITDA | 684 € | 2 tis. € | 13 tis. € | 17 tis. € | 4 tis. € | 6 tis. € |
| EBITDA marža | 26.2 % | 72.5 % | 22.9 % | 18.5 % | 13.1 % | 17.4 % |
| Čistý zisk | -2 tis. € | -935 € | 9 tis. € | 13 tis. € | 3 tis. € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 2 tis. € | 99 tis. € | 122 tis. € | 119 tis. € | 109 tis. € | 107 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Strömpl
IP
Konateľ
Ing. Peter Strömpl
RS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Strömpl
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Roman Strömpl | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-11-06 | 2022-05-25 |
| Roman Strömpl | Konateľ | 2015-10-30 | 2024-07-29 |
| Roman Strömpl | Konateľ | 2015-10-30 | 2024-07-22 |
| Ing. Peter Strömpl | Konateľ | 2004-05-04 | 2017-03-22 |
| Ing. Peter Strömpl | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-04 | 2015-11-05 |
| Ján Piatnica | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-04 | 2014-05-06 |
| Ján Piatnica | Konateľ | 2004-05-04 | 2014-04-30 |
| Ján Piatnica | Konateľ | 2004-05-04 | 2014-05-06 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
DATAPRESS, s.r.o.RPO
Sídlo
Šafárikova 39/5922
Vznik
2004-05-04 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36493384RPO
DIČ
2021818865FS
IČ DPH
SK2021818865 · aktívneFS
NACE
1812 · Iná tlač
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK1211000000002923901164FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DATAPRESS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36493384/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36493384/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36493384", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →