SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ARGUS, spol. s r.o.
- IČO31444504
- DIČ2020396785
- IČ DPHSK2020396785
- LEI315700JQFV87BOYTXD75
- NACE1812 · Iná tlač
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Ostrov, SK. Pôsobí v odvetví Iná tlač.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
7.2 mil. €
Zisk 90k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
7.2mil. €
↘ -3.3% YoY
EBITDA · 2025
704k €
Čistý zisk · 2025
90k €
Aktíva spolu
6.24mil. €
Zamestnanci
50–99
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.2 mil. € | 704k € | 90k € | 6.24 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 7.45 mil. € | 781k € | 103k € | 5.86 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 7.5 mil. € | 668k € | 108k € | 6.12 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 6.77 mil. € | 469k € | 71k € | 6.29 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 5.52 mil. € | 442k € | 99k € | 4.66 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 7.20 M € | 7.45 M € | 7.50 M € | 6.77 M € | 5.52 M € | 6.07 M € |
| EBITDA | 704 tis. € | 781 tis. € | 668 tis. € | 469 tis. € | 442 tis. € | 591 tis. € |
| EBITDA marža | 9.8 % | 10.5 % | 8.9 % | 6.9 % | 8 % | 9.7 % |
| Čistý zisk | 90 tis. € | 103 tis. € | 108 tis. € | 71 tis. € | 99 tis. € | 126 tis. € |
| Aktíva spolu | 6.24 M € | 5.86 M € | 6.12 M € | 6.29 M € | 4.66 M € | 5.50 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tatiana Hulková
TH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tibor Hulka
IT
Konateľ
Ing. Tatiana Hulková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Tibor Hulka | Konateľ | 1993-11-01 | — |
| Ing. Tatiana Hulková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-05-21 | 2022-05-26 |
| Tibor Hulka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-05-21 | 2022-05-26 |
| Tibor Hulka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-01-05 | 2016-05-20 |
| Katarína Hulková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-03-31 | 2013-11-21 |
| Tibor Hulka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-03-31 | 2007-01-04 |
| Katarína Hulková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-08-28 | 2005-03-30 |
| Tibor Hulka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-08-28 | 2005-03-30 |
| Tibor Hulka | Konateľ | 1998-08-28 | 2007-01-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 15 polí.
Obchodné meno
ARGUS, spol. s r.o.RPO
Sídlo
č.444
Vznik
1993-11-01 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31444504RPO
DIČ
2020396785FS
IČ DPH
SK2020396785 · aktívneFS
LEI
315700JQFV87BOYTXD75GLEIF
NACE
1812 · Iná tlač
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Ostrov
Krajina
SK
Web
IBAN
SK3709000000000283846945FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-11 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu Prvá pomoc | 0 € |
| 2016-02-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany | Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta z kruhu nezamestnanosti“ podľa § 54 ods. | 0 € |
| 2016-02-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany | Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta z kruhu nezamestnanosti“ | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ARGUS, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31444504/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31444504/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31444504", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →