AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 Euro Dotácie, a. s.

  • IČO36438766
  • DIČ2022122520
  • IČ DPHSK2022122520
  • NACE7020

Akciová spoločnosť, registrovaná 2006, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 7020, 105 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.67 mil. € Zisk 436k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.67mil. €
↘ -14.6% YoY
EBITDA · 2025
581k €
Čistý zisk · 2025
436k €
Aktíva spolu
1.03mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
105
Σ 2.05 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 895k 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.67 mil. € 581k € 436k € 1.03 mil. € RUZ závierka
2024 1.96 mil. € 622k € 497k € 1.07 mil. € RUZ závierka
2023 2.47 mil. € 916k € 706k € 1.06 mil. € RUZ závierka
2022 1.93 mil. € 594k € 450k € 1.06 mil. € RUZ závierka
2021 1.39 mil. € 636k € 462k € 990k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.67 M €1.96 M €2.47 M €1.93 M €1.39 M €1.70 M €
EBITDA581 tis. €622 tis. €916 tis. €594 tis. €636 tis. €640 tis. €
EBITDA marža34.7 %31.7 %37.2 %30.8 %45.8 %37.7 %
Čistý zisk436 tis. €497 tis. €706 tis. €450 tis. €462 tis. €460 tis. €
Aktíva spolu1.03 M €1.07 M €1.06 M €1.06 M €990 tis. €934 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Ján Sládek
Od 2024-07-01
IA
Člen dozorného orgánu
Ing. Anna Chachulová
Od 2022-10-01
IM
Člen predstavenstva
Ing. Martin Chachula
Od 2022-10-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Milena Sládeková Člen dozorného orgánu 2022-10-01
Ing. Peter Sládek Predseda predstavenstva 2022-10-01
Bc. Jozef Chovanec Člen dozorného orgánu 2022-10-01 2024-06-30
Bc. Jozef Chovanec Člen dozorného orgánu 2022-10-01 2024-06-30
Ing. Anna Chachulová Člen dozorného orgánu 2017-07-24 2022-11-09
Ing. Anna Chachulová Člen dozorného orgánu 2017-07-24 2022-07-24
Bc. Jozef Chovanec Člen dozorného orgánu 2017-06-20 2022-06-20
Bc. Jozef Chovanec Člen dozorného orgánu 2017-06-20 2022-11-09
Ing. Milena Sládeková Člen dozorného orgánu 2017-06-20 2022-11-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Martin Chachula
od 2017-08-04
Peter Sládek
od 2017-08-04
Martin Chachula
od 2017-01-31 · do 2017-08-04
Richard Lev
od 2017-01-31 · do 2017-08-04
Peter Sládek
od 2017-01-31 · do 2017-08-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Euro Dotácie, a. s.RPO
Sídlo
Na Šefranici 1280/8
Vznik
2006-01-12 · 20 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36438766RPO
DIČ
2022122520FS
IČ DPH
SK2022122520 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK6609000000000424075540FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
105 zmlúv 2.05 mil. € celková hodnota 2026-04-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-06-11 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina Zmluva o poskytnutí služieb č. 017/1/2025/033 226k €
2024-12-19 Mesto Žilina Rámcová dohoda č. 1156/2024 - komplexný proces výberu dodávateľa, konzultačné služby v oblasti VO 200k €
2025-03-17 Mesto Žilina Rámcová dohoda č. 171/2025 - služby implementácie a monitorovania projektov financovaných z dotačných zdrojov 150k €
2019-05-15 Žilinská teplárenská, a.s. Zmluva o poskytovaní služieb 143k €
2022-08-08 MH Teplárenský holding, a.s. RÁMCOVÁ ZMLUVA O POSKYTOVANÍ SLUŽIEB 108k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Euro Dotácie, a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36438766/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36438766/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36438766",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →