SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 printio, s.r.o.
- IČO36718114
- DIČ2022291029
- IČ DPHSK2022291029
- LEI097900BIFS0000155636
- NACE1812 · Iná tlač
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Iná tlač, 19 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
890k €
↘ -14.5% YoY
EBITDA · 2025
211k €
Čistý zisk · 2025
136k €
Aktíva spolu
1.53mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
19
Σ 507k €
EU projekty
1
Σ 55k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
20 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 890k € | 211k € | 136k € | 1.53 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.04 mil. € | 167k € | 110k € | 1.43 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.14 mil. € | 326k € | 223k € | 1.38 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.25 mil. € | 185k € | 116k € | 1.1 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 734k € | 231k € | 107k € | 1.24 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 890 tis. € | 1.04 M € | 1.14 M € | 1.25 M € | 734 tis. € | 776 tis. € |
| EBITDA | 211 tis. € | 167 tis. € | 326 tis. € | 185 tis. € | 231 tis. € | 298 tis. € |
| EBITDA marža | 23.7 % | 16 % | 28.7 % | 14.7 % | 31.5 % | 38.4 % |
| Čistý zisk | 136 tis. € | 110 tis. € | 223 tis. € | 116 tis. € | 107 tis. € | 58 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.53 M € | 1.43 M € | 1.38 M € | 1.10 M € | 1.24 M € | 1.28 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Konateľ
Ing. Peter Sládek
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Chachula
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Sládek
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Martin Chachula | Konateľ | 2006-12-29 | — |
| Bc. Jozef Chovanec | Konateľ | 2017-04-01 | 2024-06-30 |
| Bc. Jozef Chovanec | Konateľ | 2017-04-01 | 2024-06-30 |
| Ing. Ján Sládek | Konateľ | 2012-02-01 | 2017-03-31 |
| Ing. Ján Sládek | Konateľ | 2012-02-01 | 2017-04-21 |
| Ing. Martin Chachula | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-12-29 | 2022-03-31 |
| Ing. Peter Sládek | Konateľ | 2006-12-29 | 2012-02-01 |
| Ing. Peter Sládek | Konateľ | 2006-12-29 | 2012-03-08 |
| Ing. Peter Sládek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-12-29 | 2022-03-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Martin Chachula
Peter Sládek
Martin Chachula
Peter Sládek
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
printio, s.r.o.RPO
Sídlo
Kragujevská 1
Vznik
2006-12-29 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36718114RPO
DIČ
2022291029FS
IČ DPH
SK2022291029 · aktívneFS
LEI
097900BIFS0000155636GLEIF
NACE
1812 · Iná tlač
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK6809000000000424421503FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2013-09-02 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-1101/0580/31 | 531k € |
| 2012-06-25 | Úrad verejného zdravotníctva SR, Bratislava | Zmluva o poskytnutí služby | 506k € |
| 2015-05-25 | Ministerstvo hospodárstva SR | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-21DM-1402/0207/01 | 199k € |
| 2022-10-17 | SLOVAKIA TRAVEL | Rámcová dohoda | 179k € |
| 2022-09-20 | Univerzita Komenského v Bratislave - Filozofická fakulta | Zmluva o poskytovaní služieb | 103k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
printio, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36718114/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36718114/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36718114", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →