SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Husqvarna Slovensko s.r.o.

  • IČO36437115
  • DIČ2022094701
  • IČ DPHSK2022094701
  • NACE4752 · Mal.so žel.tov,farb,skl.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Liptovský Mikuláš, SK. Pôsobí v odvetví Mal.so žel.tov,farb,skl..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
693k €
↗ +5.0% YoY
EBITDA · 2024
31k €
Čistý zisk · 2024
21k €
Aktíva spolu
136k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 251k 503k 762k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 693k € 31k € 21k € 136k € RUZ závierka
2023 660k € 29k € 19k € 106k € RUZ závierka
2022 652k € 28k € 19k € 130k € RUZ závierka
2021 589k € 27k € 18k € 132k € RUZ závierka
2020 554k € 24k € 17k € 112k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby693 tis. €660 tis. €652 tis. €589 tis. €554 tis. €687 tis. €
EBITDA31 tis. €29 tis. €28 tis. €27 tis. €24 tis. €31 tis. €
EBITDA marža4.5 %4.3 %4.3 %4.5 %4.4 %4.5 %
Čistý zisk21 tis. €19 tis. €19 tis. €18 tis. €17 tis. €20 tis. €
Aktíva spolu136 tis. €106 tis. €130 tis. €132 tis. €112 tis. €137 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IT
Konateľ
Ing. Tomáš Vajzer
Od 2014-08-01
ME
Konateľ
Mgr. Eva Kováčiková
Od 2014-08-01
VS
Konateľ
Volker Starzmann
Od 2012-04-01
Do 2014-07-31

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Volker Starzmann Konateľ 2012-04-01 2014-08-12
Andreas Bette Konateľ 2011-01-01 2012-05-11
Andreas Bette Konateľ 2011-01-01 2012-04-01
Rastislav Klembara Konateľ 2008-04-08 2011-01-10
Rastislav Klembara Konateľ 2008-04-08 2010-12-31
Ing. Jiří Gazdík Konateľ 2005-12-10 2008-05-14
Ing. Jiří Gazdík Konateľ 2005-12-10 2008-04-08
Jiří Gazdík Konateľ 2005-12-10 2006-11-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Husqvarna Slovensko s.r.o.RPO
Sídlo
ul. kpt. Nálepku 1927/10
Vznik
2005-12-10 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36437115RPO
DIČ
2022094701FS
IČ DPH
SK2022094701 · aktívneFS
NACE
4752 · Mal.so žel.tov,farb,skl.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Mikuláš
Krajina
SK
IBAN
SK2181300000002006900308FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Husqvarna Slovensko s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36437115/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36437115/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36437115",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →