🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Čadca · SK

LEJS s. r. o.

IČO52285472DIČ2120994997IČ DPHSK2120994997NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.EST.2019 · 7r.
Compliance · Enhanced due diligenceKredit · B · 72/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Enhanced due diligence
Jeden alebo viac mäkkých signálov spustilo rozšírenú previerku — preskúmaj pred onboardingom.
Prečo? Daňové nedoplatky
BonitaB · 72/100
B
72/100
Silná bonita · nízke riziko zlyhania.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
84k €
↗ +38.9% YoY
EBITDA · 2025
27k €
Čistý zisk · 2025
13k €
Aktíva spolu
2.02mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
B· 72/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 5 727 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
72 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LEJS s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 137k 274k 415k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 84k € 27k € 13k € 2.02 mil. € RUZ závierka
2024 61k € 31k € 912k € 1.99 mil. € RUZ závierka
2023 28k € 15k € 6 905 € 1.53 mil. € RUZ závierka
2022 14k € 21k € 80k € 1.52 mil. € RUZ závierka
2021 377k € 23k € 16k € 1.28 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby84 tis. €61 tis. €28 tis. €14 tis. €377 tis. €
EBITDA27 tis. €31 tis. €15 tis. €21 tis. €23 tis. €-1 tis. €
EBITDA marža32.4 %50.9 %55.2 %148.8 %6 %
Čistý zisk13 tis. €912 tis. €7 tis. €80 tis. €16 tis. €-7 tis. €
Aktíva spolu2.02 M €1.99 M €1.53 M €1.52 M €1.28 M €819 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jaroslav Kováčik
Od 2022-05-31
ME
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Eva Kováčiková
Od 2022-01-25
ME
Konateľ
Mgr. Eva Kováčiková
Od 2019-06-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Eva Kováčiková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-07-02 2022-01-24
Jaroslav Kováčik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-04-24 2019-07-01
Jaroslav Kováčik Konateľ 2019-04-24 2019-06-01
Jaroslav Kováčik Konateľ 2019-04-24 2019-07-01

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LEJS s. r. o.RPO
Sídlo
Kysucká cesta 940
Vznik
2019-04-24 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52285472RPO
DIČ
2120994997FS
IČ DPH
SK2120994997 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Čadca
Krajina
SK
IBAN
SK2909000000005160076277FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52285472/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52285472/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52285472",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.