AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 ŽP EKO QELET a.s.

  • IČO36421120
  • DIČ2021854450
  • IČ DPHSK2021854450
  • NACE4687

Akciová spoločnosť, registrovaná 2004, so sídlom v Martin, SK. Pôsobí v odvetví 4687, 85 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 96.2 mil. € Zisk 146k €
Zamestnanci 200–249 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
96.2mil. €
↘ -5.0% YoY
EBITDA · 2025
4.25mil. €
Čistý zisk · 2025
146k €
Aktíva spolu
41.77mil. €
Zamestnanci
200–249
CRZ zmluvy
85
Σ 83k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 46M 92M 139M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 96.2 mil. € 4.25 mil. € 146k € 41.77 mil. € RUZ závierka
2024 101.22 mil. € 2.71 mil. € -1.76 mil. € 46.71 mil. € RUZ závierka
2023 95.1 mil. € 4.24 mil. € 481k € 51.04 mil. € RUZ závierka
2022 126.23 mil. € 6.71 mil. € 2.85 mil. € 44.67 mil. € RUZ závierka
2021 104.23 mil. € 6.14 mil. € 2.82 mil. € 46.87 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby96.20 M €101.22 M €95.10 M €126.23 M €104.23 M €48.52 M €
EBITDA4.25 M €2.71 M €4.24 M €6.71 M €6.14 M €2.94 M €
EBITDA marža4.4 %2.7 %4.5 %5.3 %5.9 %6.1 %
Čistý zisk146 tis. €-1.76 M €481 tis. €2.85 M €2.82 M €423 tis. €
Aktíva spolu41.77 M €46.71 M €51.04 M €44.67 M €46.87 M €34.51 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IA
Člen predstavenstva
Ing. Anna Loduhová
Od 2025-04-25
IM
Podpredseda predstavenstva
Ing. Marcel Vlček
Od 2025-04-25
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Marian Kurčík
Od 2025-04-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Vladimír Soták Člen dozorného orgánu 2025-04-25
Ing. Ľubomír Cesnak Člen dozorného orgánu 2025-04-24
Emil Kokles Člen dozorného orgánu 2023-04-13
Ing. Martin Mastelák Člen predstavenstva 2023-04-13
Ing. Roman Veverka Predseda predstavenstva 2023-04-13
Ing. Ján Banas Člen dozorného orgánu 2021-04-12
Ing. Martin Domovec Člen dozorného orgánu 2021-04-12
Ing. Miroslav Majer Člen predstavenstva 2023-04-13 2025-02-28
Ing. Miroslav Majer Člen predstavenstva 2023-04-13 2025-03-04

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ľubomír Cesnak
od 2017-10-17
Vladimír Soták
od 2023-03-01 · do 2026-01-03
Július Kriváň
od 2020-02-14 · do 2026-01-03
Ján Banas
od 2017-10-17 · do 2026-01-03
Ľudovít Ihring
od 2017-10-17 · do 2026-01-03
Július Kriváň
od 2017-10-17 · do 2020-02-14
Marian Kurčík
od 2017-10-17 · do 2026-01-03
Jozef Marčok
od 2017-10-17 · do 2026-01-03
Vladimír Soták
od 2017-10-17 · do 2023-03-01
Vladimír Zvarík
od 2017-10-17 · do 2026-01-03
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ŽP EKO QELET a.s.RPO
Sídlo
Československej armády 1694
Vznik
2004-07-21 · 22 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36421120RPO
DIČ
2021854450FS
IČ DPH
SK2021854450 · aktívneFS
NACE
4687
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin
Krajina
SK
IBAN
SK0775000000004004067964FS
Bankové účty
18 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
85 zmlúv 83k € celková hodnota 2026-04-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-05-14 Technická obnova a ochrana železníc, a.s. kúpna zmluva 83k €
2018-07-02 Nadácia Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva č. 26/2018 50k €
2023-09-27 Slovenský pozemkový fond Zmluva o prevode vlastníctva č. 00319/2023-PKZP-K40038/23.00- ŽP EKO QELET a.s., k.ú. Topoľčany, okres Topoľčany 22k €
2026-04-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica Dohoda – NP Zručnosti pre trh práce v transformujúcich sa regiónoch 18k €
2023-09-27 Slovenský pozemkový fond Kúpna zmluva č. 00334/2023-PKZ -K40029/23.00 - ŽP EKO QELET a. s., k.ú. Topoľčany, okres Topoľčany, SR 11k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ŽP EKO QELET a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36421120/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36421120/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36421120",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →