AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 D O M E S a.s.

  • IČO31322751
  • DIČ2020351894
  • IČ DPHSK2020351894
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Akciová spoločnosť, registrovaná 1992, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
495k €
↗ +2.3% YoY
EBITDA · 2025
161k €
Čistý zisk · 2025
88k €
Aktíva spolu
7.11mil. €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 45 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 180k 360k 545k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 495k € 161k € 88k € 7.11 mil. € RUZ závierka
2024 484k € 144k € 72k € 7.16 mil. € RUZ závierka
2023 474k € 171k € 95k € 7.15 mil. € RUZ závierka
2022 489k € 175k € 224k € 7.06 mil. € RUZ závierka
2021 417k € 134k € 71k € 6.96 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby495 tis. €484 tis. €474 tis. €489 tis. €417 tis. €412 tis. €
EBITDA161 tis. €144 tis. €171 tis. €175 tis. €134 tis. €129 tis. €
EBITDA marža32.6 %29.7 %36.1 %35.9 %32.1 %31.3 %
Čistý zisk88 tis. €72 tis. €95 tis. €224 tis. €71 tis. €69 tis. €
Aktíva spolu7.11 M €7.16 M €7.15 M €7.06 M €6.96 M €6.88 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

GK
člen predstavenstva
Gašpar Kovács
Od 2022-05-02
IB
člen predstavenstva
Ing. Barbora Kovács Cesnaková
Od 2022-05-02
Predseda predstavenstva
Ing. Ľubomír Cesnak
Od 2022-05-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Margit Dubjelová Člen dozorného orgánu 2022-05-02
Ing. Tomáš Kovács Člen dozorného orgánu 2022-05-02
Magdaléna Čambalová Člen dozorného orgánu 2022-05-02
Anna Sýkorová Člen dozorného orgánu 2017-12-01 2022-08-10
Anna Sýkorová Člen dozorného orgánu 2017-12-01 2022-05-02
Gašpar Kovács člen predstavenstva 2017-12-01 2022-05-02
Gašpar Kovács člen predstavenstva 2017-12-01 2022-08-10
Ing. Barbora Kovács Cesnaková člen predstavenstva 2017-12-01 2022-05-02
Ing. Barbora Kovács Cesnaková člen predstavenstva 2017-12-01 2022-08-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
D O M E S a.s.RPO
Sídlo
Panónska cesta 34
Vznik
1992-05-01 · 34 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
31322751RPO
DIČ
2020351894FS
IČ DPH
SK2020351894 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4011110000006600716018FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
D O M E S a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31322751/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31322751/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31322751",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →