SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Stavomat a spol., s.r.o.
- IČO36395749
- DIČ2021548815
- IČ DPHSK2021548815
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Belá, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
510k €
↘ -19.6% YoY
EBITDA · 2024
30k €
Čistý zisk · 2024
2 011 €
Aktíva spolu
853k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 1 171 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
515 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 510k € | 30k € | 2 011 € | 853k € | RUZ závierka |
| 2023 | 635k € | 37k € | 16k € | 788k € | RUZ závierka |
| 2022 | 792k € | 61k € | 56k € | 768k € | RUZ závierka |
| 2021 | 515k € | 29k € | 18k € | 644k € | RUZ závierka |
| 2020 | 480k € | 3 106 € | -25k € | 596k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 510 tis. € | 635 tis. € | 792 tis. € | 515 tis. € | 480 tis. € | 683 tis. € |
| EBITDA | 30 tis. € | 37 tis. € | 61 tis. € | 29 tis. € | 3 tis. € | 113 tis. € |
| EBITDA marža | 5.9 % | 5.9 % | 7.7 % | 5.7 % | 0.6 % | 16.6 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 16 tis. € | 56 tis. € | 18 tis. € | -25 tis. € | 78 tis. € |
| Aktíva spolu | 853 tis. € | 788 tis. € | 768 tis. € | 644 tis. € | 596 tis. € | 604 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
KM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Kamil Mahút
KM
Konateľ
Kamil Mahút
ZM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdenka Mahútová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Richard Mahút | Konateľ | 2015-02-26 | — |
| Kamil Mahút | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-12-13 | 2022-05-20 |
| Kamil Mahút | Konateľ | 2000-12-13 | 2022-05-20 |
| Zdenka Mahútová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-12-13 | 2022-05-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Stavomat a spol., s.r.o.RPO
Sídlo
65
Vznik
2000-12-13 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36395749RPO
DIČ
2021548815FS
IČ DPH
SK2021548815 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Belá
Krajina
SK
IBAN
SK1411110000006616087009FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-02-04 | Ministerstvo hospodárstva SR | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-21DM-1401/0189/23 | 148k € |
| 2011-05-10 | Žilinská univerzita v Žiline | Rámcová dohoda č. 7/24/2010 | 137k € |
| 2011-04-02 | Žilinská univerzita v Žiline | Zmluva o dielo | 84k € |
| 2011-05-10 | Žilinská univerzita v Žiline | Rámcová dohoda č. 7/25/2010 | 7 265 € |
| 2024-04-02 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Maľovanie - Žilina | 1 171 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Stavomat a spol., s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36395749/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36395749/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36395749", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →