SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EMOS SK s. r. o.
- IČO36392961
- DIČ2020104834
- IČ DPHSK2020104834
- NACE4643 · Veľkoobch.s dom.el.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Bytča, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s dom.el.zar., 20 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
13.92 mil. €
Zisk 1.19 mil. €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
13.92mil. €
↘ -8.2% YoY
EBITDA · 2025
1.62mil. €
Čistý zisk · 2025
1.19mil. €
Aktíva spolu
3.77mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
20
Σ 75k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.92 mil. € | 1.62 mil. € | 1.19 mil. € | 3.77 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 15.16 mil. € | 1.91 mil. € | 1.45 mil. € | 4.35 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 15.73 mil. € | 1.84 mil. € | 1.38 mil. € | 4.55 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 15.46 mil. € | 1.92 mil. € | 1.41 mil. € | 3.68 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 13.32 mil. € | 1.55 mil. € | 1.13 mil. € | 3.55 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 13.92 M € | 15.16 M € | 15.73 M € | 15.46 M € | 13.32 M € | 13.55 M € |
| EBITDA | 1.62 M € | 1.91 M € | 1.84 M € | 1.92 M € | 1.55 M € | 1.58 M € |
| EBITDA marža | 11.7 % | 12.6 % | 11.7 % | 12.4 % | 11.7 % | 11.6 % |
| Čistý zisk | 1.19 M € | 1.45 M € | 1.38 M € | 1.41 M € | 1.13 M € | 1.15 M € |
| Aktíva spolu | 3.77 M € | 4.35 M € | 4.55 M € | 3.68 M € | 3.55 M € | 3.80 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ER
Konateľ
Emmanuel Regent
YD
Konateľ
Yriex Dominique Roullac
ES
Konateľ
Esther-Emmanuelle Skelli-Cohen Levine
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Esther-Emmanuelle Skelli-Cohen Levine | Konateľ | 2022-02-28 | 2022-12-13 |
| Vladimír Palan | Konateľ | 2009-12-31 | 2024-12-16 |
| Vladimír Palan | Konateľ | 2009-12-31 | 2022-05-16 |
| Vladimír Palan | Konateľ | 2009-12-31 | 2025-01-02 |
| Vladimír Palan | Konateľ | 2006-05-11 | 2009-12-30 |
| Jiří Lupač | Konateľ | 2004-01-01 | 2022-02-28 |
| Jiří Lupač | Konateľ | 2004-01-01 | 2022-03-11 |
| Vladimír Palan | Konateľ | 2001-12-31 | 2006-05-10 |
| Jiří Lupač | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-03-28 | 2011-03-21 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci (RPVS)
Emmanuel Regent
Yriex Dominique Roullac
Esther-Emmanuelle Skelli-Cohen Levine
Jiří Lupač
Vladimír Palan
Jiří Lupač
Vladimír Palan
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
EMOS SK s. r. o.RPO
Sídlo
Hlinická 409/22
Vznik
2000-07-10 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36392961RPO
DIČ
2020104834FS
IČ DPH
SK2020104834 · aktívneFS
NACE
4643 · Veľkoobch.s dom.el.zar.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Bytča
Krajina
SK
IBAN
SK7681300000002111970009FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-03-31 | Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky | Rámcová dohoda | 339k € |
| 2017-11-27 | Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky | Kúpna zmluva | 34k € |
| 2011-03-24 | Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach | Kúpna zmluva KRPZ-KE-EO3-30/2011 zo dňa 18.03.2011 | 32k € |
| 2024-10-30 | Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. | Akumulátory a batérie | 28k € |
| 2023-11-06 | Národný bezpečnostný úrad | Kúpna zmluva | 13k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EMOS SK s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36392961/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36392961/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36392961", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →