🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Čadca · SK
CA - Capital, s. r. o.
IČO36391557DIČ2020135304IČ DPHSK2020135304NACE4399 · Ost.špecializ.stav.práceEST.2000 · 26r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 266 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
436k €
↗ +120.2% YoY
EBITDA · 2024
91k €
Čistý zisk · 2024
34k €
Aktíva spolu
3.14mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
3
Σ 167k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
266 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
65
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CA - Capital, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 436k € | 91k € | 34k € | 3.14 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 198k € | 50k € | 14k € | 2.16 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 210k € | 94k € | 705k € | 1.53 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 136k € | 26k € | 20k € | 1.74 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 74k € | 32k € | 2 178 € | 617k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 436 tis. € | 198 tis. € | 210 tis. € | 136 tis. € | 74 tis. € | 271 tis. € |
| EBITDA | 91 tis. € | 50 tis. € | 94 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € | 64 tis. € |
| EBITDA marža | 20.8 % | 25 % | 44.6 % | 19.5 % | 43 % | 23.5 % |
| Čistý zisk | 34 tis. € | 14 tis. € | 705 tis. € | 20 tis. € | 2 tis. € | 53 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.14 M € | 2.16 M € | 1.53 M € | 1.74 M € | 617 tis. € | 621 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-04-30 | Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. | Zmluva o postúpení pohľadávky č. 46658 | 150k € |
| 2026-02-01 | Stredná odborná škola obchodu a služieb Čadca | Nájomná zmluva, zmluva o výpožičke k nebytovým priestorom v Obchodnej Pasáži v Čadci | 17k € |
| 2018-10-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta pre znevýhodnených UoZ vo veku 50 rokov a viac podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti "Chceme byť aktívni na trhu práce (50+)" | 2 028 € |
| 2018-08-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta pre znevýhodnených UoZ vo veku 50 rokov a viac v rámci NP "Chcemem byť aktívni na trhu práce" | 2 028 € |
| 2026-01-22 | Stredná odborná škola obchodu a služieb Čadca | Predbežná zmluva o nájme nebytových priestorov (§720 OZ, § 3 zák. č.116/1990 Zb. ) | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Šperka
MŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Šperka
MŠ
Konateľ
Miroslav Šperka
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Jozef Šperka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-09-29 | 2022-04-22 |
| Jozef Šperka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-08-03 | 2009-09-28 |
| Miroslav Šperka | Konateľ | 2000-04-18 | 2022-04-22 |
| Miroslav Šperka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-04-18 | 2022-04-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Miroslav Šperka
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
CA - Capital, s. r. o.RPO
Sídlo
Palárikova 76
Vznik
2000-04-18 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36391557RPO
DIČ
2020135304FS
IČ DPH
SK2020135304 · aktívneFS
NACE
4399 · Ost.špecializ.stav.práce
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Čadca
Krajina
SK
IBAN
SK8075000000004012011047FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36391557/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36391557/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36391557", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.