SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CADevelop, s.r.o.
- IČO50062191
- DIČ2120163870
- IČ DPHSK2120163870
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Čadca, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.23 mil. €
Zisk -152k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.23mil. €
↗ +153.8% YoY
EBITDA · 2024
-117k €
Čistý zisk · 2024
-152k €
Aktíva spolu
3.44mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 1.16 mil. €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
266 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
88
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.23 mil. € | -117k € | -152k € | 3.44 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 483k € | 202k € | 151k € | 3.56 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 5.45 mil. € | 2.31 mil. € | 1.82 mil. € | 2.73 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.72 mil. € | 549k € | 393k € | 3.87 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 144 € | 52k € | -14 € | 4.48 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.23 M € | 483 tis. € | 5.45 M € | 1.72 M € | 144 € | — |
| EBITDA | -117 tis. € | 202 tis. € | 2.31 M € | 549 tis. € | 52 tis. € | 28 tis. € |
| EBITDA marža | -9.5 % | 41.7 % | 42.4 % | 31.8 % | 36272.2 % | — |
| Čistý zisk | -152 tis. € | 151 tis. € | 1.82 M € | 393 tis. € | -14 € | -549 € |
| Aktíva spolu | 3.44 M € | 3.56 M € | 2.73 M € | 3.87 M € | 4.48 M € | 3.45 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Eduard Pytliak
IE
Konateľ
Ing. Eduard Pytliak
MŠ
Konateľ
Miroslav Šperka
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Miroslav Šperka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-06-10 | — |
| PaedDr. Alžbeta Pytliaková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-10-30 | 2022-09-09 |
| PaedDr. Alžbeta Pytliaková | Konateľ | 2020-07-28 | 2022-08-25 |
| PaedDr. Alžbeta Pytliaková | Konateľ | 2020-07-28 | 2022-09-09 |
| Ing. Eduard Pytliak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-04-18 | 2020-10-29 |
| Ing. Eduard Pytliak | Konateľ | 2018-02-20 | 2020-10-29 |
| Ing. Eduard Pytliak | Konateľ | 2018-02-20 | 2020-07-28 |
| JUDr. Jozef Šperka | Konateľ | 2015-12-03 | 2022-08-25 |
| JUDr. Jozef Šperka | Konateľ | 2015-12-03 | 2022-09-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Eduard Pytliak
Miroslav Šperka
Alžbeta Pytliaková
Eduard Pytliak
Alžbeta Pytliaková
Miroslav Šperka
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
CADevelop, s.r.o.RPO
Sídlo
Palárikova 76
Vznik
2015-12-03 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50062191RPO
DIČ
2120163870FS
IČ DPH
SK2120163870 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Čadca
Krajina
SK
IBAN
SK7875000000004022544701FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-11-28 | Trenčiansky samosprávny kraj | Dodatok č. 1 ku Kúpnej zmluve č. 2023/1170 | 579k € |
| 2023-10-11 | Trenčiansky samosprávny kraj | Kúpna zmluva číslo 2023/1170 | 579k € |
| 2018-06-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa §50 zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti | 3 894 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CADevelop, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50062191/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50062191/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50062191", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →