SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 Euro Profil System EPS, s.r.o.

  • IČO36387568
  • DIČ2020126757
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Ružomberok, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 58/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2021 0 € Zisk -288 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2021
0 €
↘ -100.0% YoY
EBITDA · 2021
-288 €
Čistý zisk · 2021
-288 €
Aktíva spolu
89k €
Zamestnanci
0
Kredit
C· 58/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 32 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
58 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 147k 294k 445k 2017 2018 2019 2020 2021
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2021 0 € -288 € -288 € 89k € RUZ závierka
2020 199k € -5 586 € -7 830 € 89k € RUZ závierka
2019 320k € 7 906 € 3 892 € 137k € RUZ závierka
2018 326k € 11k € 8 703 € 212k € RUZ závierka
2017 404k € 48k € 35k € 215k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202120202019201820172016
Tržby0 €199 tis. €320 tis. €326 tis. €404 tis. €387 tis. €
EBITDA-288 €-6 tis. €8 tis. €11 tis. €48 tis. €41 tis. €
EBITDA marža-2.8 %2.5 %3.4 %12 %10.5 %
Čistý zisk-288 €-8 tis. €4 tis. €9 tis. €35 tis. €30 tis. €
Aktíva spolu89 tis. €89 tis. €137 tis. €212 tis. €215 tis. €196 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RM
Konateľ
Richard Malcher
Od 2018-07-19
RM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Richard Malcher
Od 2007-08-23
Do 2018-08-01
IK
Konateľ
Ing. Katarína Muríňová
Od 2001-11-27
Do 2004-12-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Katarína Muríňová Konateľ 2001-04-02 2018-07-19
Ing. Katarína Muríňová Konateľ 2001-04-02 2017-06-20
Ing. Katarína Muríňová Konateľ 2001-04-02 2018-08-01
Emil Krakovský Konateľ 1999-08-25 2001-11-26

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Euro Profil System EPS, s.r.o.RPO
Sídlo
Sládkovičova 8
Vznik
1999-08-25 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36387568RPO
DIČ
2020126757FS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Ružomberok
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok D O H O D A číslo: 20/24/54E/1081 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Euro Profil System EPS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36387568/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36387568/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36387568",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →