SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CLEARSKIN II, s.r.o.
- IČO36383848
- DIČ2020103107
- IČ DPHSK2020103107
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Teplička nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
297k €
↘ -11.8% YoY
EBITDA · 2024
35k €
Čistý zisk · 2024
673 €
Aktíva spolu
621k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 200 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 297k € | 35k € | 673 € | 621k € | RUZ závierka |
| 2023 | 336k € | 20k € | -24k € | 594k € | RUZ závierka |
| 2022 | 386k € | 37k € | -19k € | 569k € | RUZ závierka |
| 2021 | 679k € | 96k € | 39k € | 767k € | RUZ závierka |
| 2020 | 633k € | 85k € | 40k € | 739k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 297 tis. € | 336 tis. € | 386 tis. € | 679 tis. € | 633 tis. € | 344 tis. € |
| EBITDA | 35 tis. € | 20 tis. € | 37 tis. € | 96 tis. € | 85 tis. € | 34 tis. € |
| EBITDA marža | 11.7 % | 6 % | 9.7 % | 14.1 % | 13.4 % | 10 % |
| Čistý zisk | 673 € | -24 tis. € | -19 tis. € | 39 tis. € | 40 tis. € | 6 tis. € |
| Aktíva spolu | 621 tis. € | 594 tis. € | 569 tis. € | 767 tis. € | 739 tis. € | 520 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PaedDr. Marián Kyša
PM
Konateľ
PaedDr. Marián Kyša
KT
Konateľ
Karin Tímea Kyšová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Karin Tímea Kyšová | Konateľ | 2023-03-21 | 2023-05-29 |
| Marián Kyša | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-08-27 | 2023-01-05 |
| MUDr. Milan Chupek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-08-27 | 2023-01-05 |
| Marián Kyša | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-02-27 | 2021-08-26 |
| Marián Kyša | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-11-12 | 2020-02-26 |
| MUDr. Milan Chupek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-11-12 | 2021-08-26 |
| Marián Kyša | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-01-22 | 2008-11-11 |
| MUDr. Milan Chupek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-01-22 | 2008-11-11 |
| Marián Kyša | Konateľ | 1999-01-14 | 2023-01-05 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
CLEARSKIN II, s.r.o.RPO
Sídlo
Na Španicu 1499/10
Vznik
1999-01-14 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36383848RPO
DIČ
2020103107FS
IČ DPH
SK2020103107 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Teplička nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
CZ3903000000000268866411FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-11-22 | Špeciáln azákladná škola s materskou školou | Darovacia zmluva | 200 € |
| 2020-06-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | dohoda č.20/25/54E/4793 v rámci NP "prvá pomoc" -opatrenie 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CLEARSKIN II, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36383848/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36383848/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36383848", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →