SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 GEMA, s.r.o.
- IČO36383708
- DIČ2020120685
- IČ DPHSK2020120685
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Martin, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 7 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
217k €
Zisk -13k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
217k €
↘ -27.9% YoY
EBITDA · 2025
1 428 €
Čistý zisk · 2025
-13k €
Aktíva spolu
211k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
7
Σ 22k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
85
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 217k € | 1 428 € | -13k € | 211k € | RUZ závierka |
| 2024 | 300k € | 52k € | 24k € | 229k € | RUZ závierka |
| 2023 | 294k € | 61k € | 30k € | 271k € | RUZ závierka |
| 2022 | 305k € | 56k € | 26k € | 429k € | RUZ závierka |
| 2021 | 294k € | 80k € | 54k € | 397k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 217 tis. € | 300 tis. € | 294 tis. € | 305 tis. € | 294 tis. € | 272 tis. € |
| EBITDA | 1 tis. € | 52 tis. € | 61 tis. € | 56 tis. € | 80 tis. € | 45 tis. € |
| EBITDA marža | 0.7 % | 17.1 % | 20.9 % | 18.4 % | 27.2 % | 16.6 % |
| Čistý zisk | -13 tis. € | 24 tis. € | 30 tis. € | 26 tis. € | 54 tis. € | 33 tis. € |
| Aktíva spolu | 211 tis. € | 229 tis. € | 271 tis. € | 429 tis. € | 397 tis. € | 334 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dominika Cesneková
DC
Konateľ
Dominika Cesneková
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Iveta Obžutová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Iveta Obžutová | Konateľ | 2024-09-25 | — |
| Ing. Marián Obžut | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2024-09-25 | — |
| Ing. Marián Obžut | Konateľ | 2024-09-25 | — |
| Ing. Iveta Obžutová | Konateľ | 2022-05-21 | 2024-09-24 |
| Ing. Iveta Obžutová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-21 | 2024-09-24 |
| Ing. Marián Obžut | Konateľ | 2022-05-21 | 2024-09-24 |
| Ing. Marián Obžut | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-21 | 2024-09-24 |
| Ing. Iveta Obžutová | Konateľ | 2001-12-13 | 2022-05-20 |
| Ing. Iveta Obžutová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-12-13 | 2022-05-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
GEMA, s.r.o.RPO
Sídlo
Kollárova 58
Vznik
1999-11-11 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36383708RPO
DIČ
2020120685FS
IČ DPH
SK2020120685 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin
Krajina
SK
IBAN
SK6211000000002623370402FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-03-15 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 8 642 € |
| 2020-03-04 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | Dohoda o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov chránenej dielne alebo chráneného pracoviska a na úhradu nákladov na dopravu zamestnancov podľa § 60 ods. 2 zákona č. 5 /2004 Z. z. | 6 263 € |
| 2017-10-30 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin | Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax podľa §54 zákona č. 5/2004 Z.z, | 5 854 € |
| 2023-03-08 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 4 279 € |
| 2022-03-17 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 3 955 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GEMA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36383708/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36383708/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36383708", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →