SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 OLD HEROLD, s.r.o.
- IČO36380547
- DIČ2020102513
- IČ DPHSK2020102513
- LEI097900BIFW0000156119
- NACE1101 · Destilovanie alkoholu
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví Destilovanie alkoholu, 22 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Important
Príloha · mfg-beverages
Tržby · 2025
19.25 mil. €
Zisk 790k €
Zamestnanci
100–149
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
19.25mil. €
↗ +3.7% YoY
EBITDA · 2025
722k €
Čistý zisk · 2025
790k €
Aktíva spolu
24.14mil. €
Zamestnanci
100–149
CRZ zmluvy
22
Σ 321k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
13 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19.25 mil. € | 722k € | 790k € | 24.14 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 18.56 mil. € | 933k € | 825k € | 23.87 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 22.29 mil. € | 2.19 mil. € | 1.74 mil. € | 27.15 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 21.3 mil. € | 2.29 mil. € | 2.01 mil. € | 23.67 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 16.68 mil. € | 1.37 mil. € | 1.31 mil. € | 21.24 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 19.25 M € | 18.56 M € | 22.29 M € | 21.30 M € | 16.68 M € | 16.32 M € |
| EBITDA | 722 tis. € | 933 tis. € | 2.19 M € | 2.29 M € | 1.37 M € | 1.95 M € |
| EBITDA marža | 3.7 % | 5 % | 9.8 % | 10.7 % | 8.2 % | 11.9 % |
| Čistý zisk | 790 tis. € | 825 tis. € | 1.74 M € | 2.01 M € | 1.31 M € | 1.44 M € |
| Aktíva spolu | 24.14 M € | 23.87 M € | 27.15 M € | 23.67 M € | 21.24 M € | 20.46 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Breznický
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Maxon
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Pavol Kašpar
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Rastislav Machunka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-07-09 | — |
| Rastislav Machunka | Konateľ | 2012-06-15 | — |
| Ing. Jozef Rea | Konateľ | 1999-01-26 | — |
| Ing. Stanislav Biroš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-07-09 | 2024-11-20 |
| Ing. Jozef Rea | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-17 | 2024-04-08 |
| Ing. Jozef Rea | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-08-17 | 2022-05-16 |
| Rastislav Machunka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-03-16 | 2022-07-08 |
| Ing. Jozef Rea | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-06-11 | 2013-08-16 |
| Ing. Martin Spurný | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-06-11 | 2013-08-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Milan Breznický
Stanislav Biroš
Pavol Kašpar
Rastislav Machunka
Miroslav Maxon
Stanislav Biroš
Jozef Rea
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 15 polí.
Obchodné meno
OLD HEROLD, s.r.o.RPO
Sídlo
Bratislavská 36
Vznik
1998-05-20 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36380547RPO
DIČ
2020102513FS
IČ DPH
SK2020102513 · aktívneFS
LEI
097900BIFW0000156119GLEIF
NACE
1101 · Destilovanie alkoholu
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK0711110000006613233007FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-08-09 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č. 042TN510060 | 124k € |
| 2021-11-25 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o spolupráci | 60k € |
| 2022-07-18 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o spolupráci č. 1986/2022/NPPC-VÚP | 59k € |
| 2020-11-27 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o spolupráci č. 479/2020-VÚP | 46k € |
| 2022-12-13 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.DRP2022/00185 o poskytnutí dotácie na podporu sektora potravinárstva | 42k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
OLD HEROLD, s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-beverages. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36380547/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36380547/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36380547", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →