SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AGENTÚRA PROMOTION, s.r.o.

  • IČO36367851
  • DIČ2022202754
  • IČ DPHSK2022202754
  • NACE7320 · Prieskum trhu,mienky

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Prieskum trhu,mienky, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 99k € Zisk 52k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
99k €
↘ -6.7% YoY
EBITDA · 2025
58k €
Čistý zisk · 2025
52k €
Aktíva spolu
447k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 12k €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 49 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 42k 85k 128k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 99k € 58k € 52k € 447k € RUZ závierka
2024 106k € 73k € 56k € 397k € RUZ závierka
2023 116k € 74k € 58k € 339k € RUZ závierka
2022 109k € 77k € 59k € 606k € RUZ závierka
2021 99k € 81k € 63k € 551k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby99 tis. €106 tis. €116 tis. €109 tis. €99 tis. €64 tis. €
EBITDA58 tis. €73 tis. €74 tis. €77 tis. €81 tis. €48 tis. €
EBITDA marža58.6 %69.1 %63.8 %70.1 %81 %74.8 %
Čistý zisk52 tis. €56 tis. €58 tis. €59 tis. €63 tis. €40 tis. €
Aktíva spolu447 tis. €397 tis. €339 tis. €606 tis. €551 tis. €479 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Mária Reháková
Od 2020-12-18
IM
konateľ
Ing. Mária Reháková
Od 2006-06-09
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Mária Reháková
Od 2006-06-09
Do 2020-12-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AGENTÚRA PROMOTION, s.r.o.RPO
Sídlo
Dr. Vladimíra Clementisa 10
Vznik
2006-06-09 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36367851RPO
DIČ
2022202754FS
IČ DPH
SK2022202754 · aktívneFS
NACE
7320 · Prieskum trhu,mienky
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK8056000000007806641001FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 12k € celková hodnota 2025-03-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-03-07 SLOVAKIA TRAVEL Zmluva o marketingovej spolupráci 12k €
2015-11-27 TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Zmluva o partnerstve 4 200 €
2019-12-13 Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky Zmluva o nájme 1 960 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGENTÚRA PROMOTION, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36367851/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36367851/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36367851",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →