AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 NANDIN DVOR, a.s.

  • IČO35791055
  • DIČ2020279316
  • IČ DPHSK2020279316
  • NACE0142 · Chov ost.dobytka,byvolov

Akciová spoločnosť, registrovaná 2000, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Chov ost.dobytka,byvolov, 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 428k € Zisk -411k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
428k €
↘ -30.5% YoY
EBITDA · 2024
121k €
Čistý zisk · 2024
-411k €
Aktíva spolu
3.85mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
8
Σ 24k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 223k 447k 677k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 428k € 121k € -411k € 3.85 mil. € RUZ závierka
2023 616k € -42k € -508k € 3.48 mil. € RUZ závierka
2022 590k € 251k € -294k € 3.32 mil. € RUZ závierka
2021 546k € -92k € -651k € 3.63 mil. € RUZ závierka
2020 345k € 88k € -424k € 3.85 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby428 tis. €616 tis. €590 tis. €546 tis. €345 tis. €383 tis. €
EBITDA121 tis. €-42 tis. €251 tis. €-92 tis. €88 tis. €-79 tis. €
EBITDA marža28.2 %-6.8 %42.5 %-16.9 %25.6 %-20.6 %
Čistý zisk-411 tis. €-508 tis. €-294 tis. €-651 tis. €-424 tis. €-468 tis. €
Aktíva spolu3.85 M €3.48 M €3.32 M €3.63 M €3.85 M €3.17 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AR
Člen dozorného orgánu
Andrej Rehák
Od 2025-10-01
IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Juraj Rehák
Od 2025-10-01
JM
Člen predstavenstva
JUDr. Martin Rehák
Od 2025-10-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Romana Reháková Člen dozorného orgánu 2025-10-01
Petra Reháková Ficová Člen dozorného orgánu 2025-10-01
Ing. Ladislav Rehák predseda 2000-08-22
Ing. Mária Reháková podpredseda 2000-08-22
Petra Reháková Ficová Člen dozorného orgánu 2025-10-01 2026-02-24
Ing. Bohuslav Vajcík Člen dozorného orgánu 2000-09-21 2003-10-15
Ing. Jozef Bartošovič Člen dozorného orgánu 2000-09-21 2003-10-15
Ing. Ladislav Rehák predseda 2000-09-21 2003-10-15
Ing. Mária Reháková podpredseda 2000-09-21 2003-10-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ladislav Rehák
od 2017-08-02
Mária Reháková
od 2017-08-02
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
NANDIN DVOR, a.s.RPO
Sídlo
Stanekova 21
Vznik
2000-06-27 · 26 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35791055RPO
DIČ
2020279316FS
IČ DPH
SK2020279316 · aktívneFS
NACE
0142 · Chov ost.dobytka,byvolov
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1611000000002629555950FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 24k € celková hodnota 2024-11-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-10-16 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 041BA060015 105k €
2024-10-29 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPZ2024/00985 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 5 088 €
2022-12-01 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SMS2022/01771 o poskytnutí dotácie na sucho 4 442 €
2023-11-09 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPZ2023/02483 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 3 987 €
2024-11-28 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPP2024/00545 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe 3 986 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NANDIN DVOR, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35791055/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35791055/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35791055",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →