SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 ROCHEL Slovakia s. r. o.

  • IČO36357553
  • DIČ2022180083
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava - mestská časť Rača, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit F · 13/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2017 7.03 mil. € Zisk 4 949 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2017
7.03mil. €
↗ +3043.4% YoY
EBITDA · 2017
8 399 €
Čistý zisk · 2017
4 949 €
Aktíva spolu
490k €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 13/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 100k €
Dlh zdravotnej poisťovne 378 €
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 9382 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
13 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 5M 8M 2014 2015 2016 2017
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2017 7.03 mil. € 8 399 € 4 949 € 490k € RUZ závierka
2016 224k € 23k € 15k € 62k € RUZ závierka
2015 21k € 675 € -941 € 29k € RUZ závierka
2014 7 285 € 2 383 € 1 208 € 8 457 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka2017201620152014
Tržby7.03 M €224 tis. €21 tis. €7 tis. €
EBITDA8 tis. €23 tis. €675 €2 tis. €
EBITDA marža0.1 %10.2 %3.2 %32.7 %
Čistý zisk5 tis. €15 tis. €-941 €1 tis. €
Aktíva spolu490 tis. €62 tis. €29 tis. €8 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Iacob Cinţa
Od 2016-12-15
IC
Konateľ
Iacob Cinţa
Od 2016-11-23
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Belák
Od 2015-10-21
Do 2016-12-14

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miroslav Belák Konateľ 2015-10-02 2016-12-14
Miroslav Belák Konateľ 2015-10-02 2016-11-23
Igor Zábrodský Konateľ 2006-05-05 2015-10-02
Igor Zábrodský Konateľ 2006-05-05 2015-10-20
Igor Zábrodský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-05-05 2015-10-20
Ing. Drahomír Merica Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-05-05 2008-01-03
Ing. Drahomír Merica Konateľ 2006-05-05 2008-01-03
Ing. Drahomír Merica Konateľ 2006-05-05 2007-05-22
Ing. Marián Jucha Konateľ 2006-05-05 2008-01-03

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ROCHEL Slovakia s. r. o.RPO
Sídlo
Karpatské námestie 10A
Vznik
2006-05-05 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36357553RPO
DIČ
2022180083FS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Rača
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ROCHEL Slovakia s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36357553/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36357553/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36357553",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →