SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 IBIS VRÁBLE, s.r.o.
- IČO36355291
- DIČ2022174759
- IČ DPHSK2022174759
- NACE7311 · Reklamné agentúry
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Vráble, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
362k €
↘ -0.4% YoY
EBITDA · 2025
18k €
Čistý zisk · 2025
4 860 €
Aktíva spolu
207k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 40k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
56 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 362k € | 18k € | 4 860 € | 207k € | RUZ závierka |
| 2024 | 364k € | 11k € | 110 € | 86k € | RUZ závierka |
| 2023 | 514k € | 17k € | 11k € | 115k € | RUZ závierka |
| 2022 | 295k € | 5 657 € | -1 017 € | 75k € | RUZ závierka |
| 2021 | 333k € | 23k € | 8 976 € | 87k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 362 tis. € | 364 tis. € | 514 tis. € | 295 tis. € | 333 tis. € | 254 tis. € |
| EBITDA | 18 tis. € | 11 tis. € | 17 tis. € | 6 tis. € | 23 tis. € | 11 tis. € |
| EBITDA marža | 4.9 % | 3.1 % | 3.3 % | 1.9 % | 6.8 % | 4.5 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 110 € | 11 tis. € | -1 tis. € | 9 tis. € | -18 € |
| Aktíva spolu | 207 tis. € | 86 tis. € | 115 tis. € | 75 tis. € | 87 tis. € | 74 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Anna Gutmanová
RA
Konateľ
RNDr. Anna Gutmanová
RA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Anna Gutmanová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Vladimír Gutman | Konateľ | 2006-04-26 | 2016-02-01 |
| Vladimír Gutman | Konateľ | 2006-04-26 | 2016-11-21 |
| Vladimír Gutman | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-04-26 | 2016-11-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Vladimír Gutman
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
IBIS VRÁBLE, s.r.o.RPO
Sídlo
Krátka 4
Vznik
2006-04-26 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36355291RPO
DIČ
2022174759FS
IČ DPH
SK2022174759 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Vráble
Krajina
SK
IBAN
SK8175000000004023882956FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-12-02 | TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. | Kúpna zmluva | 251k € |
| 2011-09-24 | Rozhlas a televizia Slovenska | Zmluva o dielo | 70k € |
| 2020-07-23 | Rozhlas a televízia Slovenska | Zmluva o dielo | 67k € |
| 2019-12-19 | Rozhlas a televízia Slovenska | Zmluva o dielo | 67k € |
| 2016-09-29 | Rozhlas a televízia Slovenska | Zmluva o dielo | 58k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IBIS VRÁBLE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36355291/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36355291/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36355291", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →