SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 NERIUM s.r.o.

  • IČO45986568
  • DIČ2023242914
  • IČ DPHSK2023242914
  • NACE4773 · Lekárne

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Vráble, SK. Pôsobí v odvetví Lekárne, 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 600k € Zisk 2 500 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
600k €
↗ +3.0% YoY
EBITDA · 2024
16k €
Čistý zisk · 2024
2 500 €
Aktíva spolu
207k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
5
Σ 0 €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 56 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 218k 435k 660k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 600k € 16k € 2 500 € 207k € RUZ závierka
2023 583k € 13k € 4 238 € 240k € RUZ závierka
2022 348 € -1 772 € -1 772 € 5 513 € RUZ závierka
2021 0 € 0 € 5 165 € RUZ závierka
2020 0 € 0 € 0 € 17k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby600 tis. €583 tis. €348 €0 €0 €11 tis. €
EBITDA16 tis. €13 tis. €-2 tis. €0 €10 tis. €
EBITDA marža2.7 %2.3 %-509.2 %87.4 %
Čistý zisk3 tis. €4 tis. €-2 tis. €0 €0 €9 tis. €
Aktíva spolu207 tis. €240 tis. €6 tis. €5 tis. €17 tis. €19 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Anna Gutmanová
Od 2022-05-23
VM
Konateľ
Viera Moravčíková
Od 2019-06-14
RA
Konateľ
RNDr. Anna Gutmanová
Od 2011-04-06

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
RNDr. Anna Gutmanová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-04-06 2022-05-22
Vladimír Gutman Konateľ 2011-04-06 2016-02-01
Vladimír Gutman Konateľ 2011-04-06 2019-06-24
Vladimír Gutman Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-04-06 2019-06-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Anna Gutmanová
od 2023-01-26
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
NERIUM s.r.o.RPO
Sídlo
Krátka 4
Vznik
2011-04-06 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45986568RPO
DIČ
2023242914FS
IČ DPH
SK2023242914 · aktívneFS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Vráble
Krajina
SK
IBAN
SK2702000000004664060258FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-11-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-11-28 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-11-28 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-12-22 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-02-16 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2022-12-22 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NERIUM s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45986568/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45986568/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45986568",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →