SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BIVA, s.r.o.
- IČO36329827
- DIČ2020183737
- IČ DPHSK2020183737
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Nové Mesto nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
481k €
Zisk 38k €
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
481k €
↘ -9.2% YoY
EBITDA · 2025
66k €
Čistý zisk · 2025
38k €
Aktíva spolu
613k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 481k € | 66k € | 38k € | 613k € | RUZ závierka |
| 2024 | 530k € | 88k € | 59k € | 591k € | RUZ závierka |
| 2023 | 524k € | 91k € | 67k € | 517k € | RUZ závierka |
| 2022 | 545k € | 102k € | 74k € | 463k € | RUZ závierka |
| 2021 | 489k € | 77k € | 55k € | 427k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 481 tis. € | 530 tis. € | 524 tis. € | 545 tis. € | 489 tis. € | 456 tis. € |
| EBITDA | 66 tis. € | 88 tis. € | 91 tis. € | 102 tis. € | 77 tis. € | 85 tis. € |
| EBITDA marža | 13.8 % | 16.5 % | 17.4 % | 18.7 % | 15.8 % | 18.6 % |
| Čistý zisk | 38 tis. € | 59 tis. € | 67 tis. € | 74 tis. € | 55 tis. € | 61 tis. € |
| Aktíva spolu | 613 tis. € | 591 tis. € | 517 tis. € | 463 tis. € | 427 tis. € | 411 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Branislav Beleš
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivana Belešová
IB
Konateľ
Ing. Branislav Beleš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ivana Belešová | Konateľ | 2003-07-28 | — |
| Ing. Branislav Beleš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-01-05 | 2023-06-05 |
| Ing. Ivana Belešová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-01-05 | 2023-06-05 |
| Ing. Branislav Beleš | Konateľ | 2003-07-28 | 2022-05-16 |
| Ing. Branislav Beleš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-07-28 | 2007-01-04 |
| Ing. Branislav Beleš | Konateľ | 2003-07-28 | 2007-01-04 |
| Ing. Ivana Belešová | Konateľ | 2003-07-28 | 2022-05-16 |
| Ing. Ivana Belešová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-07-28 | 2007-01-04 |
| Ing. Ivana Belešová | Konateľ | 2003-07-28 | 2007-01-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
BIVA, s.r.o.RPO
Sídlo
Holubyho 2033/9
Vznik
2003-07-28 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36329827RPO
DIČ
2020183737FS
IČ DPH
SK2020183737 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nové Mesto nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK3709000000000272754316FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-02-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom | DOHODA o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1,3A,3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BIVA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36329827/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36329827/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36329827", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →