SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PALATIN s.r.o.
- IČO36301477
- DIČ2020175498
- IČ DPHSK2020175498
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 9 verejných zmlúv v CRZ, 2 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.28 mil. €
Zisk 44k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.28mil. €
↘ -6.0% YoY
EBITDA · 2025
79k €
Čistý zisk · 2025
44k €
Aktíva spolu
529k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
9
Σ 119k €
EU projekty
2
Σ 92k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
95
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.28 mil. € | 79k € | 44k € | 529k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.36 mil. € | 89k € | 47k € | 535k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.38 mil. € | 63k € | 25k € | 498k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.36 mil. € | 80k € | 41k € | 548k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.26 mil. € | 33k € | 2 336 € | 468k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.28 M € | 1.36 M € | 1.38 M € | 1.36 M € | 1.26 M € | 1.21 M € |
| EBITDA | 79 tis. € | 89 tis. € | 63 tis. € | 80 tis. € | 33 tis. € | 38 tis. € |
| EBITDA marža | 6.2 % | 6.5 % | 4.6 % | 5.9 % | 2.7 % | 3.2 % |
| Čistý zisk | 44 tis. € | 47 tis. € | 25 tis. € | 41 tis. € | 2 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 529 tis. € | 535 tis. € | 498 tis. € | 548 tis. € | 468 tis. € | 493 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mária Palatinusová
RT
Konateľ
Róbert Topor
MP
Konateľ
Mária Palatinusová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Miroslav Palatinus | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-07-20 | 2022-04-07 |
| Mária Palatinusová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-07-20 | 2022-04-07 |
| Mária Palatinusová | Konateľ | 2005-08-31 | 2015-03-13 |
| Ing. Miroslav Palatinus | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-05-26 | 2011-07-19 |
| Mária Palatinusová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-05-26 | 2011-07-19 |
| Ing. Miroslav Palatinus | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-06-28 | 2003-05-25 |
| Ing. Miroslav Palatinus | Konateľ | 1999-06-28 | 2003-05-25 |
| Mária Palatinusová | Konateľ | 1999-06-28 | 2003-04-04 |
| Mária Palatinusová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-06-28 | 2003-05-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Miroslav Palatinus
Mária Palatinusová
Topor Róbert
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
PALATIN s.r.o.RPO
Sídlo
Zlatovská 33
Vznik
1998-01-07 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36301477RPO
DIČ
2020175498FS
IČ DPH
SK2020175498 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK0611000000002947074087FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-03-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trenčín | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 29k € |
| 2024-03-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trenčín | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 24k € |
| 2026-03-18 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trenčín | Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy | 22k € |
| 2023-03-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trenčín | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 21k € |
| 2022-03-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trenčín | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 20k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PALATIN s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36301477/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36301477/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36301477", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →