SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 STEFE Trnava, s. r. o.

  • IČO36277215
  • DIČ2022097011
  • IČ DPHSK2022097011
  • NACE3530 · Dodávka pary,vzduchu

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Dodávka pary,vzduchu, 2021 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · energy-electricity-gas
Tržby · 2025 12.61 mil. € Zisk 593k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
12.61mil. €
↗ +5.9% YoY
EBITDA · 2025
1.41mil. €
Čistý zisk · 2025
593k €
Aktíva spolu
15.92mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
2021
Σ 10.88 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 5M 9M 14M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 12.61 mil. € 1.41 mil. € 593k € 15.92 mil. € RUZ závierka
2024 11.91 mil. € 1.47 mil. € 676k € 13.72 mil. € RUZ závierka
2023 11.02 mil. € 1.44 mil. € 730k € 11.54 mil. € RUZ závierka
2022 10.47 mil. € 1.32 mil. € 629k € 11.13 mil. € RUZ závierka
2021 10.34 mil. € 1.21 mil. € 608k € 10.12 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby12.61 M €11.91 M €11.02 M €10.47 M €10.34 M €11.06 M €
EBITDA1.41 M €1.47 M €1.44 M €1.32 M €1.21 M €1.15 M €
EBITDA marža11.2 %12.3 %13 %12.6 %11.7 %10.4 %
Čistý zisk593 tis. €676 tis. €730 tis. €629 tis. €608 tis. €607 tis. €
Aktíva spolu15.92 M €13.72 M €11.54 M €11.13 M €10.12 M €10.04 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

II
Člen dozorného orgánu
Ing. Ivana Kesziová
Od 2025-11-12
IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Ján Brunner
Od 2025-11-12
MS
Člen dozorného orgánu
Mgr. Stanislav Hric
Od 2024-04-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Ondrej Štefánik Člen dozorného orgánu 2023-04-18
Ing. Juraj Bronček Člen dozorného orgánu 2023-01-01
JUDr. Ing. Eva Kolláriková, PhD., MBA Konateľ 2018-01-01
Ing. Ondrej Borguľa Konateľ 2015-11-11
Ing. Ivana Kesziová Člen dozorného orgánu 2020-11-11 2025-11-11
Ing. Ján Brunner Člen dozorného orgánu 2020-11-11 2025-11-11
Mgr. Martin Uhlík Člen dozorného orgánu 2019-04-01 2023-04-17
Mgr. Martin Uhlík Člen dozorného orgánu 2019-04-01 2023-06-08
Mgr. Stanislav Hric Člen dozorného orgánu 2019-04-01 2024-04-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Eva Kolláriková
od 2026-01-16
Ondrej Borguľa
od 2023-03-22
Eva Kolláriková
od 2019-11-26 · do 2026-01-16
Eva Kolláriková
od 2018-02-14 · do 2019-11-26
Ondrej Borguľa
od 2017-08-04 · do 2023-03-22
Ľubomír Krajčovič
od 2017-08-04 · do 2018-02-14
Ondrej Borguľa
od 2017-01-31 · do 2017-08-04
Peter BročkaPEP
od 2017-01-31 · do 2017-08-04
Josef LandschützerPEP
od 2017-01-31 · do 2017-08-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
STEFE Trnava, s. r. o.RPO
Sídlo
Františkánska 16
Vznik
2005-11-29 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36277215RPO
DIČ
2022097011FS
IČ DPH
SK2022097011 · aktívneFS
NACE
3530 · Dodávka pary,vzduchu
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK1211110000001034107003FS
Bankové účty
7 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2021 zmlúv 10.88 mil. € celková hodnota 2026-05-05 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-03-31 Štátny fond rozvoja bývania ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA NA SÚČASNÉ A BUDÚCE POHĽADÁVKY FPÚO 1.49 mil. €
2023-03-28 Štátny fond rozvoja bývania Zmluva o úvere 1.49 mil. €
2023-03-01 Štátny fond rozvoja bývania ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA NA SÚČASNÉ A BUDÚCE POHĽADÁVKY FPÚO 1.21 mil. €
2023-01-05 Štátny fond rozvoja bývania Zmluva o úvere 1.21 mil. €
2012-02-21 Štátny fond rozvoja bývania Zmluva o poskytnutí podpory vo forme úveru 646k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
STEFE Trnava, s. r. o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · energy-electricity-gas. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36277215/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36277215/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36277215",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →