SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 V.I.Trade s.r.o.

  • IČO31435530
  • DIČ2020405926
  • IČ DPHSK2020405926
  • NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar., 27 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 2.11 mil. € Zisk 127k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
2.11mil. €
↗ +5.9% YoY
EBITDA · 2025
139k €
Čistý zisk · 2025
127k €
Aktíva spolu
863k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
27
Σ 639k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 11 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 996k 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 2.11 mil. € 139k € 127k € 863k € RUZ závierka
2024 2 mil. € 82k € 23k € 978k € RUZ závierka
2023 2.75 mil. € 158k € 126k € 1.07 mil. € RUZ závierka
2022 1.97 mil. € -120k € -201k € 1.11 mil. € RUZ závierka
2021 2.16 mil. € -217k € -237k € 793k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby2.11 M €2.00 M €2.75 M €1.97 M €2.16 M €1.20 M €
EBITDA139 tis. €82 tis. €158 tis. €-120 tis. €-217 tis. €-232 tis. €
EBITDA marža6.6 %4.1 %5.8 %-6.1 %-10.1 %-19.4 %
Čistý zisk127 tis. €23 tis. €126 tis. €-201 tis. €-237 tis. €-206 tis. €
Aktíva spolu863 tis. €978 tis. €1.07 M €1.11 M €793 tis. €709 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ZF
Konateľ
Zuzana Flynn
Od 2024-01-01
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Bronček
Od 2019-04-25
FG
Konateľ
Fabian Grimme, BSc.
Od 2022-02-01
Do 2022-07-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Fabian Grimme, BSc. Konateľ 2022-02-01 2023-12-31
Fabian Grimme, BSc. Konateľ 2022-02-01 2023-12-31
Fabian Grimme, BSc. Konateľ 2022-02-01 2022-05-22
Ing. Mario Veneni Konateľ 2020-07-01 2022-01-31
Ing. Mario Veneni Konateľ 2020-07-01 2022-02-10
Fabian Grimme, BSc. Konateľ 2019-04-25 2020-07-02
Fabian Grimme, BSc. Konateľ 2019-04-25 2020-06-30
Lucia Valentová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-06-20 2019-04-17
Ing. Jana Valentová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-12-04 2019-04-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Zuzana Flynn
od 2024-01-05
Juraj Bronček
od 2023-03-21
Fabian Grimme
od 2022-02-11 · do 2024-01-05
Mario Veneni
od 2020-07-02 · do 2022-02-11
Juraj Bronček
od 2019-05-10 · do 2023-03-21
Fabian Grimme
od 2019-05-10 · do 2020-07-02
Lucia Valentová
od 2019-03-01 · do 2019-05-10
Jana Valentová
od 2017-08-08 · do 2019-05-10
Jana Valentová
od 2017-01-31 · do 2017-08-08
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
V.I.Trade s.r.o.RPO
Sídlo
Jakuba Haška 1
Vznik
1993-05-07 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31435530RPO
DIČ
2020405926FS
IČ DPH
SK2020405926 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK6711000000002948073350FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
27 zmlúv 639k € celková hodnota 2025-11-05 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-07-15 MH Teplárenský holding, a.s. Rámcová kúpna zmluva " Merače tepla Kamstrup a ich príslušenstvo" 369k €
2013-05-23 Bratislavská teplárenská, a.s. Rámcová zmluva na kúpu meračov 360k €
2012-11-26 Bratislavská teplárenská, a.s. Zmluva o dielo 181k €
2017-12-22 Bratislavská teplárenská, a.s. Rámcová zmluva na kúpu meračov 150k €
2016-12-19 Bratislavská teplárenská, a.s. Rámcová zmluva na kúpu meračov 150k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
V.I.Trade s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31435530/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31435530/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31435530",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →