SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Blue step spol. s r.o.
- IČO36271608
- DIČ2022012773
- IČ DPHSK2022012773
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Šaľa, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
324k €
Zisk 1 559 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
324k €
↘ -20.0% YoY
EBITDA · 2025
5 572 €
Čistý zisk · 2025
1 559 €
Aktíva spolu
163k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
13 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 324k € | 5 572 € | 1 559 € | 163k € | RUZ závierka |
| 2024 | 405k € | 19k € | 12k € | 208k € | RUZ závierka |
| 2023 | 367k € | 12k € | 4 430 € | 203k € | RUZ závierka |
| 2022 | 510k € | 53k € | 41k € | 299k € | RUZ závierka |
| 2021 | 718k € | 125k € | 95k € | 308k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 324 tis. € | 405 tis. € | 367 tis. € | 510 tis. € | 718 tis. € | 688 tis. € |
| EBITDA | 6 tis. € | 19 tis. € | 12 tis. € | 53 tis. € | 125 tis. € | 130 tis. € |
| EBITDA marža | 1.7 % | 4.6 % | 3.3 % | 10.3 % | 17.4 % | 18.8 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 12 tis. € | 4 tis. € | 41 tis. € | 95 tis. € | 102 tis. € |
| Aktíva spolu | 163 tis. € | 208 tis. € | 203 tis. € | 299 tis. € | 308 tis. € | 293 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jaroslav Eliáš
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Eliáš
IL
Konateľ
Ing. Ladislav Eliáš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jaroslav Eliáš | Konateľ | 2005-05-14 | — |
| Ing. Jaroslav Eliáš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-11-29 | 2022-06-27 |
| Ing. Ladislav Eliáš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-01-09 | 2022-06-27 |
| Ing. Ladislav Eliáš | Konateľ | 2006-10-02 | 2012-07-26 |
| Ing. Ladislav Eliáš | Konateľ | 2006-10-02 | 2012-06-29 |
| Ing. Jaroslav Eliáš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-05-14 | 2007-01-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Blue step spol. s r.o.RPO
Sídlo
Kráľovská 796/43
Vznik
2005-05-14 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36271608RPO
DIČ
2022012773FS
IČ DPH
SK2022012773 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šaľa
Krajina
SK
IBAN
SK5411110000001112128003FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Blue step spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36271608/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36271608/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36271608", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →