SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ERROW s.r.o.
- IČO36265438
- DIČ2021895293
- IČ DPHSK2021895293
- NACE4645 · Veľkoobch.s parfum.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s parfum.tov..
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
C · 60/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
802k €
Zisk -39k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
802k €
↗ +22.6% YoY
EBITDA · 2024
-2 233 €
Čistý zisk · 2024
-39k €
Aktíva spolu
412k €
Zamestnanci
2
Kredit
C· 60/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
8 954 €
Dlh zdravotnej poisťovne
3 121 €
Dlh sociálnej poisťovne
4 624 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
28 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
60 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 802k € | -2 233 € | -39k € | 412k € | RUZ závierka |
| 2023 | 654k € | -64k € | -94k € | 407k € | RUZ závierka |
| 2022 | 700k € | -61k € | -94k € | 346k € | RUZ závierka |
| 2021 | 661k € | -6 787 € | -32k € | 431k € | RUZ závierka |
| 2020 | 788k € | 43k € | 22k € | 356k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 802 tis. € | 654 tis. € | 700 tis. € | 661 tis. € | 788 tis. € | 627 tis. € |
| EBITDA | -2 tis. € | -64 tis. € | -61 tis. € | -7 tis. € | 43 tis. € | 48 tis. € |
| EBITDA marža | -0.3 % | -9.8 % | -8.7 % | -1 % | 5.5 % | 7.6 % |
| Čistý zisk | -39 tis. € | -94 tis. € | -94 tis. € | -32 tis. € | 22 tis. € | 19 tis. € |
| Aktíva spolu | 412 tis. € | 407 tis. € | 346 tis. € | 431 tis. € | 356 tis. € | 245 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Beáta Slimáková
IB
Konateľ
Ing. Beáta Slimáková
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Beáta Slimáková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Beáta Slimáková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-07-22 | 2022-05-04 |
| Ing. Beáta Slimáková | Konateľ | 2005-07-07 | 2024-11-27 |
| Margita Krajčíková | Konateľ | 2004-10-22 | 2005-07-07 |
| Margita Krajčíková | Konateľ | 2004-10-22 | 2005-07-21 |
| Margita Krajčíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-10-22 | 2005-07-21 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ERROW s.r.o.RPO
Sídlo
Drieňová 3
Vznik
2004-10-22 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36265438RPO
DIČ
2021895293FS
IČ DPH
SK2021895293 · aktívneFS
NACE
4645 · Veľkoobch.s parfum.tov.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK3175000000004022612671FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-04-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného UoZ podľa § 50 zákona o službách zamestnanosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ERROW s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36265438/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36265438/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36265438", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →