SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ideagroup s.r.o.

  • IČO36777129
  • DIČ2022387235
  • NACE4645 · Veľkoobch.s parfum.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Pezinok, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s parfum.tov..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 83/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2 743 € Zisk -149 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2 743 €
↘ -27.0% YoY
EBITDA · 2024
191 €
Čistý zisk · 2024
-149 €
Aktíva spolu
574 €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 83/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3k 6k 8k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2 743 € 191 € -149 € 574 € RUZ závierka
2023 3 760 € -312 € -312 € 418 € RUZ závierka
2022 7 592 € 2 952 € 2 505 € 665 € RUZ závierka
2021 3 545 € 1 180 € 1 180 € 12 € RUZ závierka
2020 255 € 246 € 209 € 33 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3 tis. €4 tis. €8 tis. €4 tis. €255 €8 tis. €
EBITDA191 €-312 €3 tis. €1 tis. €246 €3 tis. €
EBITDA marža7 %-8.3 %38.9 %33.3 %96.5 %32.7 %
Čistý zisk-149 €-312 €3 tis. €1 tis. €209 €2 tis. €
Aktíva spolu574 €418 €665 €12 €33 €110 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RU
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Uscký
Od 2022-05-24
Do 2025-05-13
RU
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Uscký
Od 2018-01-26
Do 2022-05-23
RU
Konateľ
Roman Uscký
Od 2018-01-09
Do 2025-05-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Roman Uscký Konateľ 2018-01-09 2025-05-13
Helena Uscká Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-11-27 2018-01-25
Helena Uscká Konateľ 2013-11-11 2018-01-09
Helena Uscká Konateľ 2013-11-11 2018-01-25
Roman Uscký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-01 2013-11-26
Roman Uscký Konateľ 2007-06-01 2013-11-26
Roman Uscký Konateľ 2007-06-01 2013-11-11

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ideagroup s.r.o.RPO
Sídlo
Bratislavská 2546/114
Vznik
2007-06-01 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36777129RPO
DIČ
2022387235FS
NACE
4645 · Veľkoobch.s parfum.tov.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Pezinok
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ideagroup s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36777129/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36777129/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36777129",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →