SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Topeko, s.r.o.
- IČO36252972
- DIČ2020167853
- IČ DPHSK2020167853
- NACE3320 · Inštalácia priem.stroj.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Inštalácia priem.stroj., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
896k €
↗ +61.2% YoY
EBITDA · 2025
175k €
Čistý zisk · 2025
91k €
Aktíva spolu
1.33mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 896k € | 175k € | 91k € | 1.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 556k € | 115k € | 40k € | 1.32 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 670k € | 173k € | 86k € | 1.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 806k € | 205k € | 111k € | 1.25 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 467k € | 94k € | 27k € | 1.18 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 896 tis. € | 556 tis. € | 670 tis. € | 806 tis. € | 467 tis. € | 647 tis. € |
| EBITDA | 175 tis. € | 115 tis. € | 173 tis. € | 205 tis. € | 94 tis. € | 115 tis. € |
| EBITDA marža | 19.5 % | 20.7 % | 25.8 % | 25.4 % | 20.2 % | 17.7 % |
| Čistý zisk | 91 tis. € | 40 tis. € | 86 tis. € | 111 tis. € | 27 tis. € | 51 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.33 M € | 1.32 M € | 1.33 M € | 1.25 M € | 1.18 M € | 1.12 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Augustín Vrábel
IA
Konateľ
Ing. Augustín Vrábel
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Augustín Vrábel
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jozef Kriško | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-03-13 | 2015-07-07 |
| Ing. Augustín Vrábel | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-02-06 | 2004-03-12 |
| Ing. Augustín Vrábel | Konateľ | 2003-02-06 | 2022-05-17 |
| Ing. Jozef Kriško | Konateľ | 2003-02-06 | 2015-06-10 |
| Ing. Jozef Kriško | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-02-06 | 2004-03-12 |
| Ing. Jozef Kriško | Konateľ | 2003-02-06 | 2015-07-07 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci (RPVS)
Augustín Vrábel
Augustín Vrábel
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Topeko, s.r.o.RPO
Sídlo
Ulica Zavarská 9345/10K
Vznik
2003-02-06 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36252972RPO
DIČ
2020167853FS
IČ DPH
SK2020167853 · aktívneFS
NACE
3320 · Inštalácia priem.stroj.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK3511000000002626760262FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-04-03 | Verejnoprospešné služby Liptovský Mikuláš | Kúpna zmluva | 62k € |
| 2022-12-21 | TSM Dubnica nad Váhom, s.r.o. | zmluva o dielo | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Topeko, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36252972/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36252972/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36252972", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →