SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AMEDIS spol. s r.o.
- IČO00612758
- DIČ2020395432
- IČ DPHSK2020395432
- NACE3320 · Inštalácia priem.stroj.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Piešťany, SK. Pôsobí v odvetví Inštalácia priem.stroj., 76 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
3.13 mil. €
Zisk -59k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
3.13mil. €
↗ +16.5% YoY
EBITDA · 2024
23k €
Čistý zisk · 2024
-59k €
Aktíva spolu
1.05mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
76
Σ 9.61 mil. €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
43 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.13 mil. € | 23k € | -59k € | 1.05 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.68 mil. € | 65k € | 9 218 € | 1.24 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.92 mil. € | -494k € | -576k € | 1.63 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 4.13 mil. € | -198k € | -270k € | 2.34 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 11.84 mil. € | 96k € | -212k € | 3.67 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.13 M € | 2.68 M € | 1.92 M € | 4.13 M € | 11.84 M € | 10.98 M € |
| EBITDA | 23 tis. € | 65 tis. € | -494 tis. € | -198 tis. € | 96 tis. € | 1.48 M € |
| EBITDA marža | 0.7 % | 2.4 % | -25.7 % | -4.8 % | 0.8 % | 13.5 % |
| Čistý zisk | -59 tis. € | 9 tis. € | -576 tis. € | -270 tis. € | -212 tis. € | 884 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.05 M € | 1.24 M € | 1.63 M € | 2.34 M € | 3.67 M € | 8.93 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Julius Prüger
MS
Konateľ
Mgr. Silvia Hanúsková
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miloš Sebedinský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Julius Prüger | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-09-01 | 2023-07-31 |
| Julius Prüger | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-04-29 | 2022-08-31 |
| Ing. Julius Prüger | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-06-09 | 2014-04-28 |
| Ing. Miloš Sebedinský | Konateľ | 1999-08-20 | 2004-08-12 |
| Ing. Miloš Sebedinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-08-20 | 2022-05-17 |
| Ing. Miloš Sebedinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-10-26 | 1999-08-19 |
| Ing. Miloš Sebedinský | Konateľ | 1998-10-26 | 1999-08-19 |
| Július Prüger | Konateľ | 1998-10-26 | 2004-08-12 |
| Július Prüger | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-10-26 | 2010-06-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Silvia Hanúsková
Julius Prüger
Julius Prüger
Julius Prüger
Miloš Sebedinský
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
AMEDIS spol. s r.o.RPO
Sídlo
Mlynská 10
Vznik
1991-02-21 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
00612758RPO
DIČ
2020395432FS
IČ DPH
SK2020395432 · aktívneFS
NACE
3320 · Inštalácia priem.stroj.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Piešťany
Krajina
SK
IBAN
SK5775000000000411850253FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-12-20 | Univerzitná nemocnica Martin | Zmluva č.1181/2012 | 4.79 mil. € |
| 2015-10-28 | Ústredná Vojenská Nemocnica SNP Ružomberok - Fakultná Nemocnica | Kúpna zmluva | 3.89 mil. € |
| 2018-06-20 | Fakultná nemocnica Trenčín | Kúpna zmluva | 3.75 mil. € |
| 2018-06-21 | Univerzitná nemocnica Martin | Kúpna zmluva | 3.08 mil. € |
| 2026-01-15 | Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica | Servisná zmluva | 2.69 mil. € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AMEDIS spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/00612758/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/00612758/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "00612758", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →