SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Steel Form, spol. s r.o.

  • IČO36246077
  • DIČ2020171714
  • IČ DPHSK2020171714
  • NACE2511 · Výroba kov.konštrukcií

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Piešťany, SK. Pôsobí v odvetví Výroba kov.konštrukcií, 5 verejných zmlúv v CRZ, 2 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 3.77 mil. € Zisk 60k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.77mil. €
↘ -11.7% YoY
EBITDA · 2025
222k €
Čistý zisk · 2025
60k €
Aktíva spolu
2mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
5
Σ 25k €
EU projekty
2
Σ 237k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 3M 5M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.77 mil. € 222k € 60k € 2 mil. € RUZ závierka
2024 4.27 mil. € 282k € 100k € 1.98 mil. € RUZ závierka
2023 3.8 mil. € 216k € 72k € 2 mil. € RUZ závierka
2022 4.16 mil. € 201k € 61k € 1.46 mil. € RUZ závierka
2021 3.43 mil. € 180k € 54k € 1.61 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.77 M €4.27 M €3.80 M €4.16 M €3.43 M €2.69 M €
EBITDA222 tis. €282 tis. €216 tis. €201 tis. €180 tis. €128 tis. €
EBITDA marža5.9 %6.6 %5.7 %4.8 %5.2 %4.8 %
Čistý zisk60 tis. €100 tis. €72 tis. €61 tis. €54 tis. €17 tis. €
Aktíva spolu2.00 M €1.98 M €2.00 M €1.46 M €1.61 M €1.34 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Matej Medveď
Od 2021-12-29
IR
Konateľ
Ing. Radovan Horečný
Od 2021-08-23
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Belák
Od 2021-09-03
Do 2021-12-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Peter Belák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-05-16 2021-09-02
Ing. Peter Belák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-09-29 2015-05-15
Ing. Peter Belák Konateľ 2001-11-07 2021-09-02
Ing. Peter Belák Konateľ 2001-11-07 2003-02-02
Ing. Peter Belák Konateľ 2001-11-07 2015-05-15
Ing. Peter Belák Konateľ 2001-11-07 2021-08-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozef Medveď
od 2022-08-26
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Steel Form, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Vajanského 56
Vznik
2001-11-07 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36246077RPO
DIČ
2020171714FS
IČ DPH
SK2020171714 · aktívneFS
NACE
2511 · Výroba kov.konštrukcií
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Piešťany
Krajina
SK
IBAN
SK4211110000006618492008FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 25k € celková hodnota 2025-10-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-08-09 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KZP-PO4-SC411-2022-79/DAT3 25k €
2025-10-17 Nemocnica Alexandra Wintera n. o. Darovacia zmluva 0 €
2024-02-08 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci č. KŽP-PO4-SC411-2022-79/DAT3/ZZ/1 0 €
2023-10-16 Stredná odborná škola technická, Nová 5245/9, 921 01 Piešťany 1 Zmluva 1303 o DV Steel Form 0 €
2023-03-13 Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR Zmluva o NFP č. Z312081CLQ7 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Steel Form, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36246077/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36246077/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36246077",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →