SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 HOYER Slovenská republika, s.r.o.

  • IČO36231878
  • DIČ2020165092
  • IČ DPHSK2020165092
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 74/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 5.15 mil. € Zisk 56k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
5.15mil. €
↗ +11.2% YoY
EBITDA · 2025
677k €
Čistý zisk · 2025
56k €
Aktíva spolu
3.4mil. €
Zamestnanci
25–49
Kredit
B· 74/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
74 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 6M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 5.15 mil. € 677k € 56k € 3.4 mil. € RUZ závierka
2024 4.63 mil. € 482k € -144k € 4.61 mil. € RUZ závierka
2023 4.34 mil. € 376k € -157k € 4.72 mil. € RUZ závierka
2022 4.36 mil. € 261k € -48k € 3.1 mil. € RUZ závierka
2021 3.75 mil. € 394k € 50k € 3.17 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby5.15 M €4.63 M €4.34 M €4.36 M €3.75 M €3.47 M €
EBITDA677 tis. €482 tis. €376 tis. €261 tis. €394 tis. €355 tis. €
EBITDA marža13.2 %10.4 %8.7 %6 %10.5 %10.2 %
Čistý zisk56 tis. €-144 tis. €-157 tis. €-48 tis. €50 tis. €15 tis. €
Aktíva spolu3.40 M €4.61 M €4.72 M €3.10 M €3.17 M €3.40 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AR
Konateľ
Axel Remplewski
Od 2023-04-05
WE
Konateľ
Wolfgang Eidenberger
Od 2018-07-12
Do 2023-04-05
WE
Konateľ
Wolfgang Eidenberger
Od 2018-07-12
Do 2022-09-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Wolfgang Eidenberger Konateľ 2018-07-12 2023-06-26
Witold Adamczyk Konateľ 1999-12-20 2018-08-02
Witold Adamczyk Konateľ 1999-12-20 2005-06-21
Witold Adamczyk Konateľ 1999-12-20 2018-07-12
Ing. Václav Slavíček Konateľ 1999-05-25 1999-12-19

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HOYER Slovenská republika, s.r.o.RPO
Sídlo
Chalupkova 9
Vznik
1999-05-25 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36231878RPO
DIČ
2020165092FS
IČ DPH
SK2020165092 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0711000000002654000500FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HOYER Slovenská republika, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36231878/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36231878/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36231878",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →