SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ROKOSAN s.r.o.
- IČO36191116
- DIČ2020030430
- IČ DPHSK2020030430
- NACE2015 · Výroba priemysel.hnojív
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Sečovce, SK. Pôsobí v odvetví Výroba priemysel.hnojív, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
C · 67/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
902k €
Zisk 45k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
902k €
↘ -11.7% YoY
EBITDA · 2025
162k €
Čistý zisk · 2025
45k €
Aktíva spolu
5.38mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
2
Σ 198 €
Kredit
C· 67/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
4 880 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
13 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
67 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 902k € | 162k € | 45k € | 5.38 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.02 mil. € | -36k € | -118k € | 5.37 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.41 mil. € | 40k € | -33k € | 5.42 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.24 mil. € | 112k € | 23k € | 5.11 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 896k € | 202k € | -55k € | 7.71 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 902 tis. € | 1.02 M € | 1.41 M € | 1.24 M € | 896 tis. € | 598 tis. € |
| EBITDA | 162 tis. € | -36 tis. € | 40 tis. € | 112 tis. € | 202 tis. € | 66 tis. € |
| EBITDA marža | 18 % | -3.5 % | 2.8 % | 9 % | 22.6 % | 11.1 % |
| Čistý zisk | 45 tis. € | -118 tis. € | -33 tis. € | 23 tis. € | -55 tis. € | -238 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.38 M € | 5.37 M € | 5.42 M € | 5.11 M € | 7.71 M € | 7.70 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
NJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Natalia Jurijevna Selivanova
PŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PhDr. Štefan Szöke
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Vysoký
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Iveta Kocáková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-20 | — |
| Jaroslav Kocák | Konateľ | 1999-05-17 | — |
| PhDr. Štefan Szöke | Konateľ | 1999-05-17 | — |
| Natalia Jurijevna Selivanova | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-01-08 | 2023-02-09 |
| Irina Aleksandrovna Babaková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-02-24 | 2014-01-07 |
| Natália Jurijevna Selivanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-02-24 | 2014-01-07 |
| PhDr. Štefan Szöke | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-02-24 | 2022-12-02 |
| Ing. Ladislav Vysoký | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-07-29 | 2022-05-19 |
| Iveta Kocáková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-07-29 | 2022-05-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ROKOSAN s.r.o.RPO
Sídlo
Kollárova 446
Vznik
1999-05-17 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36191116RPO
DIČ
2020030430FS
IČ DPH
SK2020030430 · aktívneFS
NACE
2015 · Výroba priemysel.hnojív
NUTS región
Košický kraj
Obec
Sečovce
Krajina
SK
IBAN
SK4011000000002625065970FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-11-14 | Slovenská agentúra pre medzinárodnú rozvojovú spoluprácu | ZMLUVA č. SAMRS/2016/PPP/1/4 O POSKYTNUTÍ DOTÁCIE NA REALIZÁCIU PROJEKTU ROZVOJOVEJ SPOLUPRÁCE SLOVENSKEJ REPUBLIKY Z PROGRAMU SLOVAKAID | 50k € |
| 2016-11-14 | Slovenská agentúra pre medzinárodnú rozvojovú spoluprácu | ZMLUVA č. SAMRS/2016/PPP/1/5 O POSKYTNUTÍ DOTÁCIE NA REALIZÁCIU PROJEKTU ROZVOJOVEJ SPOLUPRÁCE SLOVENSKEJ REPUBLIKY Z PROGRAMU SLOVAKAID | 50k € |
| 2011-11-17 | Národné lesnícke centrum | Zmluva o dielo | 8 160 € |
| 2014-09-29 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o dielo | 600 € |
| 2015-06-04 | Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach | Zmluva o reklamnej a propagačnej činnosti | 500 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ROKOSAN s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36191116/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36191116/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36191116", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →