SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 RUPOS, s.r.o.

  • IČO36230375
  • DIČ2020164234
  • IČ DPHSK2020164234
  • NACE0150 · Zmiešané hospodárstvo

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Ružindol, SK. Pôsobí v odvetví Zmiešané hospodárstvo, 21 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 3.5 mil. € Zisk 348k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.5mil. €
↗ +6.5% YoY
EBITDA · 2025
1.05mil. €
Čistý zisk · 2025
348k €
Aktíva spolu
6.76mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
21
Σ 1.37 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 89 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.5 mil. € 1.05 mil. € 348k € 6.76 mil. € RUZ závierka
2024 3.29 mil. € 947k € 367k € 5.29 mil. € RUZ závierka
2023 4.03 mil. € 789k € 226k € 5.34 mil. € RUZ závierka
2022 2.92 mil. € 723k € 204k € 5.59 mil. € RUZ závierka
2021 3.01 mil. € 633k € 75k € 5.21 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.50 M €3.29 M €4.03 M €2.92 M €3.01 M €2.53 M €
EBITDA1.05 M €947 tis. €789 tis. €723 tis. €633 tis. €536 tis. €
EBITDA marža30 %28.8 %19.6 %24.7 %21 %21.2 %
Čistý zisk348 tis. €367 tis. €226 tis. €204 tis. €75 tis. €40 tis. €
Aktíva spolu6.76 M €5.29 M €5.34 M €5.59 M €5.21 M €5.96 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Vysoký
Od 2022-05-18
IL
Konateľ
Ing. Ladislav Vysoký
Od 2004-11-30
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Vysoký
Od 2007-09-22
Do 2022-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ladislav Vysoký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-12-10 2007-09-21
Peter Nagy Konateľ 2004-12-10 2004-11-30
Ing. Ladislav Vysoký Konateľ 2004-11-30 2007-09-21
Pavol Pecko Konateľ 2004-09-07 2004-08-31
Peter Nagy Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-09-07 2004-12-09
Pavol Pecko Konateľ 2000-02-09 2004-09-06
Peter Nagy Konateľ 2000-02-09 2004-12-09
Peter Nagy Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-02-09 2004-09-06
Iveta Púčiková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-12-22 2004-12-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ladislav Vysoký
od 2020-01-20
Ladislav VysokýPEP
od 2017-05-17 · do 2020-01-20
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
RUPOS, s.r.o.RPO
Sídlo
448
Vznik
1998-12-22 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36230375RPO
DIČ
2020164234FS
IČ DPH
SK2020164234 · aktívneFS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Ružindol
Krajina
SK
IBAN
SK0209000000005164148629FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
21 zmlúv 1.37 mil. € celková hodnota 2025-11-13 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-06-20 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o zriadení záložného práva k nehnuteľným veciam č. 3265/12 1.5 mil. €
2023-08-08 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti 609k €
2012-10-25 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o zriadení záložného práva k nehnuteľným veciam č. 3361/12 500k €
2012-08-14 Pôdohospodárska platobná agentúra Dodatok č. 1 k Zmluve o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. TT01495 500k €
2011-05-31 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. TT01495 500k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RUPOS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36230375/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36230375/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36230375",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →