SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 STAR production, s.r.o.

  • IČO35890851
  • DIČ2021889166
  • IČ DPHSK2021889166
  • NACE5819 · Ost.vydavateľské čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Ost.vydavateľské čin., 104 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.57mil. €
↘ -0.8% YoY
EBITDA · 2024
185k €
Čistý zisk · 2024
134k €
Aktíva spolu
966k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
104
Σ 743k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 49 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 583k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.57 mil. € 185k € 134k € 966k € RUZ závierka
2023 1.59 mil. € 220k € 163k € 821k € RUZ závierka
2022 1.49 mil. € 156k € 109k € 686k € RUZ závierka
2021 1.61 mil. € 206k € 147k € 657k € RUZ závierka
2020 1.59 mil. € 204k € 148k € 691k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.57 M €1.59 M €1.49 M €1.61 M €1.59 M €1.82 M €
EBITDA185 tis. €220 tis. €156 tis. €206 tis. €204 tis. €194 tis. €
EBITDA marža11.7 %13.9 %10.5 %12.8 %12.8 %10.7 %
Čistý zisk134 tis. €163 tis. €109 tis. €147 tis. €148 tis. €139 tis. €
Aktíva spolu966 tis. €821 tis. €686 tis. €657 tis. €691 tis. €791 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Mária Reháková
Od 2022-10-28
IM
Konateľ
Ing. Mária Reháková
Od 2004-08-26
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Mária Reháková
Od 2007-04-06
Do 2022-10-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Michal Hošták Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-04-06 2014-09-08
Radomír Brhlík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-04-06 2014-09-08
Ing. Mária Reháková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-08-31 2007-04-05
Ing. Mária Reháková Konateľ 2004-08-26 2017-06-26
JUDr. Mária Borovská Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-06-24 2004-08-30
JUDr. Mária Borovská Konateľ 2004-06-24 2004-08-26
JUDr. Mária Borovská Konateľ 2004-06-24 2004-08-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Mária Reháková
od 2024-03-13
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
STAR production, s.r.o.RPO
Sídlo
Dr. Vladimíra Clementisa 10
Vznik
2004-06-24 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35890851RPO
DIČ
2021889166FS
IČ DPH
SK2021889166 · aktívneFS
NACE
5819 · Ost.vydavateľské čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1131000000004130007102FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
104 zmlúv 743k € celková hodnota 2026-04-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-02-14 Rozhlas a televízia Slovenska Zmluva o spolupráci pri zaznamenaní podujatia 54k €
2024-11-13 Slovenská televízia a rozhlas Zmluva o spolupráci pri zaznamenaní podujatia 54k €
2025-08-25 SLOVAKIA TRAVEL Zmluva o marketingovej spolupráci 47k €
2024-07-25 SLOVAKIA TRAVEL Zmluva o marketingovej spolupráci 42k €
2023-06-21 Rozhlas a televízia Slovenska Zmluva o spolupráci pri zaznamenaní podujatia 36k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STAR production, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35890851/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35890851/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35890851",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →