SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SAMIL BALENIE, s.r.o.

  • IČO35866799
  • DIČ2021301018
  • IČ DPHSK2021301018
  • NACE2016 · Výroba primár.plastov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Galanta, SK. Pôsobí v odvetví Výroba primár.plastov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · mfg-chemicals
Tržby · 2025 14.13 mil. € Zisk 1.29 mil. €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
14.13mil. €
↗ +4.5% YoY
EBITDA · 2025
2.07mil. €
Čistý zisk · 2025
1.29mil. €
Aktíva spolu
7.2mil. €
Zamestnanci
50–99
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 5M 10M 16M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 14.13 mil. € 2.07 mil. € 1.29 mil. € 7.2 mil. € RUZ závierka
2024 13.52 mil. € 586k € 151k € 6.82 mil. € RUZ závierka
2023 11.59 mil. € 401k € 55k € 5.2 mil. € RUZ závierka
2022 8.95 mil. € 379k € 53k € 4.59 mil. € RUZ závierka
2021 5.61 mil. € 368k € 35k € 4.12 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby14.13 M €13.52 M €11.59 M €8.95 M €5.61 M €4.92 M €
EBITDA2.07 M €586 tis. €401 tis. €379 tis. €368 tis. €407 tis. €
EBITDA marža14.7 %4.3 %3.5 %4.2 %6.6 %8.3 %
Čistý zisk1.29 M €151 tis. €55 tis. €53 tis. €35 tis. €29 tis. €
Aktíva spolu7.20 M €6.82 M €5.20 M €4.59 M €4.12 M €3.77 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

YP
Konateľ
Youngsuk Park
Od 2025-11-07
KS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Kim Sung Hoon
Od 2021-07-14
SK
Konateľ
Seokhwan Kim
Od 2021-07-01
Do 2025-11-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Seokhwan Kim Konateľ 2021-07-01 2025-11-18
Jeeyeal Won Konateľ 2019-01-18 2019-12-18
Jeeyeal Won Konateľ 2019-01-18 2020-02-05
Jun Ho Ahn Konateľ 2017-08-05 2021-07-13
Jun Ho Ahn Konateľ 2017-08-05 2021-06-30
Jin Houng Kim Konateľ 2013-12-04 2017-08-04
Jin Houng Kim Konateľ 2013-12-04 2017-08-17
Kim Sung Hoon Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-03-08 2021-07-13
Tae Jin Lee Konateľ 2010-11-06 2014-03-18

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SAMIL BALENIE, s.r.o.RPO
Sídlo
Terezov 1030
Vznik
2003-10-01 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35866799RPO
DIČ
2021301018FS
IČ DPH
SK2021301018 · aktívneFS
NACE
2016 · Výroba primár.plastov
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Galanta
Krajina
SK
IBAN
SK3311000000002948458664FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e)zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
SAMIL BALENIE, s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-chemicals. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35866799/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35866799/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35866799",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →