SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DIASAN, s.r.o.
- IČO35716738
- DIČ2020218024
- IČ DPHSK2020218024
- NACE4646 · Veľkoobch.s farmac.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s farmac.tov., 7 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.61mil. €
↗ +4.9% YoY
EBITDA · 2025
34k €
Čistý zisk · 2025
332 €
Aktíva spolu
569k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
7
Σ 0 €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
44 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
85
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.61 mil. € | 34k € | 332 € | 569k € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.49 mil. € | 32k € | -4 160 € | 549k € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.36 mil. € | 24k € | -270 € | 506k € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.38 mil. € | 20k € | 1 177 € | 511k € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.32 mil. € | 542 € | -18k € | 549k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.61 M € | 2.49 M € | 2.36 M € | 2.38 M € | 2.32 M € | 2.47 M € |
| EBITDA | 34 tis. € | 32 tis. € | 24 tis. € | 20 tis. € | 542 € | 32 tis. € |
| EBITDA marža | 1.3 % | 1.3 % | 1 % | 0.8 % | 0 % | 1.3 % |
| Čistý zisk | 332 € | -4 tis. € | -270 € | 1 tis. € | -18 tis. € | 8 tis. € |
| Aktíva spolu | 569 tis. € | 549 tis. € | 506 tis. € | 511 tis. € | 549 tis. € | 550 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Varga
PV
Konateľ
Peter Varga
DP
Konateľ
Dagmar Podmanická
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Lukáš Varga | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-07-30 | 2024-05-29 |
| Dagmar Podmanická | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-24 | 2024-05-29 |
| Lukáš Varga | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-12-09 | 2022-07-29 |
| Peter Varga | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-12-09 | 2022-05-23 |
| Dagmar Podmanická | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-01-02 | 2022-05-23 |
| Mária Prochotská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-01-02 | 2006-05-29 |
| Dagmar Podmanická | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-05-14 | 2006-01-01 |
| Mária Prochotská | Konateľ | 1999-05-14 | 2006-01-01 |
| Mária Prochotská | Konateľ | 1999-05-14 | 2006-05-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Varga
Dagmar Podmanická
Lukáš Varga
Peter Varga
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
DIASAN, s.r.o.RPO
Sídlo
Dúbravská cesta 9
Vznik
1997-05-02 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35716738RPO
DIČ
2020218024FS
IČ DPH
SK2020218024 · aktívneFS
NACE
4646 · Veľkoobch.s farmac.tov.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1111000000002626013697FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-11-28 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-11-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-12-27 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-02-17 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2022-09-08 | Biomedicínske centrum Slovenskej akadémie vied, v. v. i. | Inominátna zmluva | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DIASAN, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35716738/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35716738/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35716738", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →