🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Ružinov · SK

DRAŽDIAK ŠPORT s.r.o.

IČO35956437DIČ2022084922NACE9319 · Ost.športové čin.EST.2005 · 21r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 93/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 75 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 93/100
A+
93/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
27k €
↗ +10.9% YoY
EBITDA · 2024
7 987 €
Čistý zisk · 2024
6 582 €
Aktíva spolu
102k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 75 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DRAŽDIAK ŠPORT s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 18k 35k 53k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 27k € 7 987 € 6 582 € 102k € RUZ závierka
2023 25k € 3 000 € 2 411 € 108k € RUZ závierka
2022 22k € 5 872 € 4 892 € 103k € RUZ závierka
2021 48k € 42k € 36k € 93k € RUZ závierka
2020 45k € 27k € 25k € 63k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby27 tis. €25 tis. €22 tis. €48 tis. €45 tis. €23 tis. €
EBITDA8 tis. €3 tis. €6 tis. €42 tis. €27 tis. €662 €
EBITDA marža29.1 %12.1 %26.6 %87.1 %60.3 %2.9 %
Čistý zisk7 tis. €2 tis. €5 tis. €36 tis. €25 tis. €569 €
Aktíva spolu102 tis. €108 tis. €103 tis. €93 tis. €63 tis. €15 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-09-06 Ministerstvo dopravy a výstavby SR Spolupráca zmluvných strán na propagácii Slovenska počas realizácie podujatia „Finále majstrovstiev SR v plážovom volejbale“, ktoré sa uskutoční v dňoch 7.- 8. septembra 2019 v Bratislave. 1 000 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Varga
Od 2022-09-23
MJ
Konateľ
Mgr. Ján Benetin
Od 2019-09-12
PV
Konateľ
Peter Varga
Od 2016-10-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Varga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-06-30 2022-09-22
Michal Vančo konateľ 2005-09-28 2018-02-05
Michal Vančo konateľ 2005-09-28 2018-02-26
Michal Vančo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-09-28 2018-02-26
Peter Číha konateľ 2005-09-28 2016-06-29
Peter Číha konateľ 2005-09-28 2016-10-17
Peter Číha Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-09-28 2016-06-29
Róbert Košťál Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-09-28 2009-06-29
Róbert Košťál konateľ 2005-09-28 2008-12-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DRAŽDIAK ŠPORT s.r.o.RPO
Sídlo
Miletičova 5B
Vznik
2005-09-28 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35956437RPO
DIČ
2022084922FS
NACE
9319 · Ost.športové čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35956437/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35956437/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35956437",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.