SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 POLYSACK ICT, s.r.o.

  • IČO34137769
  • DIČ2020410601
  • IČ DPHSK2020410601
  • NACE2222 · Výroba plastových obalov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Výroba plastových obalov, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2.89 mil. € Zisk 90k €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.89mil. €
↘ -7.3% YoY
EBITDA · 2024
258k €
Čistý zisk · 2024
90k €
Aktíva spolu
1.53mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
1
Σ 15k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 4M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.89 mil. € 258k € 90k € 1.53 mil. € RUZ závierka
2023 3.12 mil. € 313k € 142k € 1.56 mil. € RUZ závierka
2022 3.4 mil. € 239k € 84k € 1.73 mil. € RUZ závierka
2021 2.65 mil. € 210k € 64k € 1.66 mil. € RUZ závierka
2020 2.71 mil. € 258k € 89k € 1.57 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.89 M €3.12 M €3.40 M €2.65 M €2.71 M €3.50 M €
EBITDA258 tis. €313 tis. €239 tis. €210 tis. €258 tis. €347 tis. €
EBITDA marža8.9 %10 %7 %7.9 %9.5 %9.9 %
Čistý zisk90 tis. €142 tis. €84 tis. €64 tis. €89 tis. €83 tis. €
Aktíva spolu1.53 M €1.56 M €1.73 M €1.66 M €1.57 M €1.90 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DK
Konateľ
Dipl. Kfm. Michal Horváth
Od 2025-05-15
MP
Konateľ
Mag. Peter Kuliffay
Od 2025-05-15
IJ
Konateľ
Ing. Ján Bartakovič
Od 2006-01-23
Do 2025-05-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ján Bartakovič Konateľ 2006-01-23 2025-05-27
Ján Bartakovič Konateľ 2006-01-23 2010-08-25
Ing. Marián Horváth Konateľ 1999-04-19 2003-02-02
Ing. Jozef Riečičiar Konateľ 1996-09-19 1999-04-18
Ing. Marián Horváth Konateľ 1996-03-29 1999-04-18
JUDr. Marián Valko Konateľ 1996-03-29 2003-02-02
JUDr. Marián Valko Konateľ 1996-03-29 2006-01-23
JUDr. Marián Valko Konateľ 1996-03-29 2006-01-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marián Horváth
od 2025-11-17
Michal Horváth
od 2025-11-17
Mária Horváthová
od 2025-11-17
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
POLYSACK ICT, s.r.o.RPO
Sídlo
Štúrova 136
Vznik
1996-03-29 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
34137769RPO
DIČ
2020410601FS
IČ DPH
SK2020410601 · aktívneFS
NACE
2222 · Výroba plastových obalov
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK3509000000000031232306FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 15k € celková hodnota 2026-04-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-04-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra Dohoda – NP Zvyšovanie zručností zamestnancov 15k €
2015-03-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra Dohoda č. 15/16/51A2/11 o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa §51a zákona č. 5/2004 o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 5 028 €
2020-12-07 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra Dohoda číslo: 20/16/54E/5433 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu Prvá pomoc – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2015-05-19 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra dodatok č. 2 k dohode č. 15/16/51A2/11 o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa §51a zákona č. 5/2004 o službách zamestnanosti 0 €
2015-03-31 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra dodatok č. 1 k Dohode č. 15/16/51A2/11 o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa §51a zákona č. 5/2004 o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov... 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
POLYSACK ICT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/34137769/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/34137769/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "34137769",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →